KONCERT - FILMY I MUSICALE Martin Fitch I Natalia Bartkowska

KONCERT – FILMY I MUSICALE Martin Fitch I Natalia Bartkowska

3 marca 2024, Niedziela

Pałac Łochów

ul. Marii Konopnickiej 1, Łochów

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Serdecznie zapraszamy na koncert najpiękniejszych utworów z filmów i musicali w wykonaniu Natalii Bartkowskiej i Martina Fitcha. Na fortepianie zagra Jacek Kwiatkowski.

W repertuarze usłyszycie utwory z tytułów tj. “Upiór w operze”, “Nędznicy”, “Narodziny gwiazdy”, “Król Rozrywki”, “James Bond”, “Titanic”, “Piękna u Bestia” i wiele więcej.

Natalia Bartkowska – Pochodzi z Łochowa. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Warszawie, wydziału wokalno – estradowego, specjalność – śpiew rozrywkowy, Szkoły Aktorskiej Doroty Pomykały w Katowicach – aktorstwo dramatyczne. Przez wiele lat związana z serialem “Plebania” w którym grała dziewczynkę z chóru kościelnego. Laureatka i finalistka konkursów wokalnych. Swe pierwsze artystyczne kroki stawiała na deskach Teatru i Teatru Muzycznego Roma w Warszawie uczestnicząc w pokazach Warsztatowej Akademii Musicalowej oraz Teatru Hybrydy w Warszawie, grając w spektaklach muzycznych. Świetnie czuje się w muzyce z filmów, musicali, bajek i w tych gatunkach zaśpiewała wiele koncertów w Polsce i za granicą. Od wielu lat meganerka i wokalistka Ślubu Marzeń- Oprawa Muzyczna Ślubu.

Martin Fitch – Pochodzi z Inowrocławia. Piosenkarz, aktor, prezenter telewizyjny. Reprezentant Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2010 roku. Laureat programu „Szansa na sukces”, półfinalista „Idola”
i finalista programu „The Four. Bitwa o sławę”. Laureat wielu konkursów muzycznych ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. w Sankt Petersburgu, czy Herceg Novi. Ukończył Wydział Aktorski na warszawskiej Akademii Teatralnej. Na deskach teatru debiutował w 2008 roku w Teatrze Muzycznym ROMA w musicalu „Upiór w operze” w roli Raoula. Otrzymał za tę rolę również potrójną platynową płytę za nagranie z polską ścieżką dźwiękową spektaklu. Zagrał w kilku spektaklach na scenach warszawskich teatrów Ateneum, Och-Teatr, Komedia, Scena. Za rolę Mariusa
w spektaklu „Les Miserables” otrzymał złotą płytę. Zobaczyć można było go w kilku polskich serialach, m.in. „Czas honoru”, „Na dobre i na złe”, “Na Wspólnej”. Przez 11 lat pojawiał się regularnie jako gość muzyczny popularnego programu “Jaka to melodia”. Poprowadził również kilka programów telewizyjnych, m.in. Staraoke czy Ekspedycja Cartoon Network. Użyczył głosu wielu postaciom z seriali i bajek, m.in. Książę Naveen w kinowym hicie Disney’a „Księżniczka i żaba”, Książę w „Kopciuszku”, Joe Jonas w serialu „Jonas”. Od 2 lat jest gospodarzem jednych z najwiekszych konkursow na swiecie Miss i Mister Supranational w Telewizji Polsat retransmitowanym na ponad 150 krajów.

KONCERT – FILMY I MUSICALE Martin Fitch I Natalia Bartkowska | 3 marca 2024, Niedziela, Pałac Łochów

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →