Kobiety morderczynie. Studium przypadków. Wykład

Kobiety morderczynie. Studium przypadków. Wykład

21 marca 2023, Wtorek

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Jak i dlaczego zabijają? Kogo najczęściej? Jakie wybierają narzędzia zbrodni? Jak ukrywają zwłoki?
Działają same czy szukają partnerów w zbrodni?
Wśród tych najokrutniejszych są małe dziewczynki i dojrzałe kobiety, psychopatki skrywające się za obrazem urokliwych dam i buntowniczki.
Jednym słowem – nieprzewidywalne.
Niebezpieczne.
Posłuchajcie opowieści o najsłynniejszych (i nie tylko) morderczyniach, których wstrząsające zbrodnie przeszły do historii kryminalistyki.
Renata Kuryłowicz / Renata z Worka Kości – specjalizuje się w temacie nekrofilii i kanibalizmu, tworzy podcast, pisze i opowiada o antropologii śmierci, zbrodniach, egzekucjach i prawdziwej makabrze. Historyczka sztuki. Znawczyni tematyki z zakresu kryminalistyki i kryminologii. Autorka bloga i podcastu „true crime” „Zbrodnie bez cenzury” (dostępny na YT i platformach audio) oraz „Czarna Seria” i „Lady Killers. Jak zabijają kobiety” (dostępny na platformie Audioteka).
Twórczyni pierwszego na świecie domu burleski i kryminału, a zarazem autorskiego cocktail baru Worek Kości (powstał w 2017r.). Wieloletnia wydawczyni książek z doświadczeniem kierowania działem redakcji prozy zagranicznej (Prószyński i S-ka), literatury non-fiction (Świat Książki) oraz prowadzenia wydawnictwa jako współwłaścicielka (Wyd. Albatros).
Publikowała w polskiej edycji Playboya, w Magazynie Mademoiselle, na łamach Law Business Quality, Nowej Fantastyki oraz na Natemat.pl, Onet.pl i Elle Polska.
www.facebook.com/renatazworkakosci
www.instagram.com/renata_z_worka_kosci/
www.youtube.com/RenatazWorkaKosci
*******************
Zapraszają: Worek Kości i Renata z Worka Kości
Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+
ul. Bagatela 10, Warszawa
Otwarcie drzwi: godz. 17.00
Start wykładu godz. 19.30
TYLKO DLA DOROSŁYCH.
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z uwagi na ochronę praw autorskich Wykładowcy.
Nie akceptujemy wnoszenia do naszego lokalu i spożywania własnego jedzenia i własnych napojów.
Prosimy o przemyślany zakup biletów, zwrot lub wymiana biletów są możliwe nie później niż do godziny 16:00 17 marca 2023r.
—————————————

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →