Klancyk – X Gniewnych Ludzi

19 marca 2023, Niedziela

Resort Komedii

Bielańska 1, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszamy na kameralny pokaz nowego spektaklu Klancyka.
W Resorcie Komedii zagramy dla Was format, który rodzi się w naszych głowach a my zaryzykujemy, że Wam się nie spodoba. A co!
Co się stanie jeżeli zamkniemy X osób w jednym miejscu z jednym problemem? Podglądając bohaterów przez przysłowiową dziurkę od klucza zauważycie więcej niż sami bohaterowie. Wraz z rozwojem fabuły rodzić się będą coraz większe emocje.
Przekonacie o tym się już w niedzielę!

☞ Kiedy: NIEDZIELA | 19.03 | 18:00
☞ Gdzie: Resort Komedii, ul. Bielańska 1
☞ Bilety: 40 zł (50 zł Bilet dla par- pula ograniczona)

O Klancyku:
Klancyk to pionierzy improwizacji komediowej w Polsce i pierwszy warszawski teatr impro, który w tym roku obchodzi 15-lecie działalności. Ich spektakle to historie pisane na bieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia i absurdalnego poczucia humoru. Ani widzowie, ani artyści nie wiedzą, co wydarzy się na scenie. Wiedzą tylko, że nigdy więcej się nie powtórzy.
Klancyk to Bartosz Młynarski, Piotr Sikora, Maciej Buchwald, Paweł Najgebauer, Krzysztof Wiśniewski, Krzysztof Dziubak i Błażej Staryszak. Są współtwórcami nowej warszawskiej sceny komediowej, w tym Klubu Komediowego, Szkoły Impro i Resortu Komedii. Klancyk ma na koncie występy na festiwalach w kraju i zagranicą m.in. Apostrof — Międzynarodowy Festiwal Literatury (Warszawa), Festiwal im. Zygmunta Haupta (Gorlice), MiedziankaFest (Miedzianka), Malta Festival (Poznań), Open’er Festival (Gdynia), Chicago Improv Festival, Del Close Marathon (Nowy Jork), Jazzahead Festival (Brema). Teatr współpracuje m.in. z Biblioteką Narodową, Instytutem im. Adama Mickiewicza oraz Fundacją Instytut Reportażu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →