KIZO "JESZCZE 5 MINUT TOUR" | ZABRZE

KIZO „JESZCZE 5 MINUT TOUR” | ZABRZE

22 stycznia 2022, Sobota

CK Wiatrak

Wolności 395, Zabrze

Start: godz. 20:30

Podziel się:

DRZWI: 18:30
START: 20:30

KIZO zagra w Zabrzu po raz pierwszy repertuar z płyty „Jeszcze 5 minut” (premiera 22.10.2021) na czele z singlami „Disney”, „Król balu”, „Pogo” czy „OXA”. Na koncercie nie zabraknie również największych hitów z dotychczasowej kariery Króla Bangerów.

❗ START SPRZEDAŻY WTOREK 10.11.21 GODZ. 10:00 ❗

Osoby, które w dniu koncertu mają ukończone 15 lat (ale nie mają ukończone 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Osoby, które w dniu koncertu nie mają ukończonych 15 lat mogą wejść na koncert wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemna zgodą. Wzór zgody można ściągnąć tutaj: https://tinyurl.com/formularz-zgoda

❗ REGULAMIN: tinyurl.com/regulamin-distorted

Każdy uczestnik imprezy jest zobowiązany do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia: tinyurl.com/oswiadczenie-covid-19

KIZO „JESZCZE 5 MINUT TOUR” | ZABRZE | 22 stycznia 2022, Sobota, CK Wiatrak

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →