KIM NOWAK | 17.11 Warszawa

KIM NOWAK | 17.11 Warszawa

17 listopada 2023, Piątek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

KIM NOWAK POWRACA Z TRZECIA PŁYTĄ!
„My” – to trzeci studyjny album zespołu, którego premiera zaplanowana jest na październik 2023.
KIM NOWAK zespół garaż-rockowy założony w 2009 roku przez Michała Sobolewskiego oraz braci Emade i Fisza Waglewskich powraca 11 lat po premierze albumu „Wilk”. Do składu dołączył Staszek Wróbel grający na gitarze basowej. Spontaniczna reaktywacja KIM NOWAK jest wynikiem tęsknoty za tym, co w rockowym graniu najważniejsze: energetycznym, bezpretensjonalnym brzmieniem i niebanalnym przekazem.
Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest utwór „My”, który daje fanom przedsmak tego, co będą mogli usłyszeć w najnowszej odsłonie projektu KIM NOWAK pod tym samym tytułem. Trzecia płyta to wycieczka w stronę eterycznych opowieści, dojrzałych brzmień i szczerych emocji. Album wypełniony jest prostymi, post-punkowymi brzmieniami, typowymi dla alternatywnej, garażowej estetyki gitarowej. Niezmienne najbardziej rozpoznawalnym elementem, nadającym całości materiału wyjątkowej głębi, pozostają teksty Fisza jaki i niebanalna, charakterystyczna gra Michała Sobolewskiego.
www.youtube.com/watch?v=XwTbKHSSijg
W roli supportu zagra zespół The Freuders – surfing na pograniczu progrocka i psychodelii ostatnich czterech dekad w swoich najśmielszych i najbardziej melodyjnych odmianach.

DATA: 17.11.2023
LOKALIZACJA: Klub Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
DRZWI: 18:30
START: 19:00
BILETY: od 99 PLN
Promotor – LIVE
live@live.com.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →