Kierowani Zmysłem: Smak Czym jest matcha? Pokaz z degustacją

11 lipca 2024, Czwartek

Happa to Mame

Szamarzewskiego 17, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

W ramach festiwalu Czas Letni w Happa to Mame poprowadzimy warsztaty pokazowe parzenia matchy – tradycyjnej japońskiej herbaty, urozmaicone rozmową na jej temat. Podczas pokazu z degustacją uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, czym jest matcha, jak się ją wytwarza i jakie ma właściwości zdrowotne. W programie przewidziana jest degustacja świeżo przygotowanej herbaty matcha oraz słodkich przysmaków, idealnie komponujących się z jej charakterystycznym smakiem. Dołącz do nas, aby zanurzyć się w fascynującym świecie matchy, poznając jej historię, kulturę i różnorodne zastosowania. Wraz z Marcinem, współzałożycielem tej małej Japonii w Poznaniu, przejdziemy przez rys historyczny, omówimy jej wspaniałe, zdrowotne zalety i udowodnimy, że matcha to nie tylko napoje!

Kierowani Zmysłem: Smak Czym jest matcha? Pokaz z degustacją | 11 lipca 2024, Czwartek, Happa to Mame

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →