Karolina ART CAFE / Pedro Pedrito i Piotr Grudziński

30 czerwca 2020, Wtorek

Online

, Online

Start: godz. 10:00

Podziel się:

Przed nami nowy cykl on-line Karolina ART CAFE

Wydarzenie będzie dostępne od 22.06 g. 16.00 przez 24 h do 30.06

W programie kawiarni artystycznej gośćmi Karoliny Szadurskiej będą: Pedro Pedrito i Piotr Grudziński.

Duet muzyczny Grudziński&Pedrito wprowadzi Was w przestrzeń muzyki improwizowanej, w której znajdziecie mieszankę stylów, wśród nich nutkę jazz-u i bossy. Oprócz znanych światowych coverów w specjalnych aranżacjach na gitarę i fortepian, muzycy opowiedzą kilka ciekawostek na temat swoje pracy, a miłośnicy gitary mogą liczyć na krótki warsztat gitarowy prezentujący podstawowe techniki gry oraz efekty i akcesoria wykorzystywane przez gitarzystów.

Piotr Grudziński – gitarzysta, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu). Laureat ogólnopolskiego konkursu „Maraton gitarowy Erupcja 2010“ (II miejsce). Lider zespołu Mgły oraz Piotr Grudziński Quartet. Koncertuje nie tylko w kraju, ale i za granicą: m.in we Francji i Niemczech. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz zagranicznymi m.in. szwedzką wokalistką Velvet.

Pedro Pedrito – pianista, aranżer, vloger. Współpracował z Teatrem Muzycznym ROMA i Filharmonią Narodową w W-wie. Realizował wiele opraw muzycznych do różnych projektów i programów telewizyjnych m.in. oprawę muzyczną do programu „Ananasy z mojej klasy” TVN czy trasę koncertową z aktorami pt. “Klan na żywo”. Od kilku lat występuje i odwiedza Japonię. Współpracuje z tokijską bohemą artystyczną


Zobacz także