Kamil Bednarek - Ambasadorzy Rozrywki, 05.03.2023, Poznań, Tama

Kamil Bednarek – Ambasadorzy Rozrywki, 05.03.2023, Poznań, Tama

5 marca 2023, Niedziela

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek wydarzenia

Kamil Bednarek zaprasza na wyjątkowe koncerty klubowe, w ramach trasy “Ambasadorzy Rozrywki”!
W marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował 6 energetycznych wydarzeń, które odbędą się w największych miastach Polski. Zespół odwiedzi Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Warszawę oraz Kraków. Bilety dostępne w sprzedaży!
Kamil Bednarek jest obecny na polskim rynku muzycznym od 2008 roku, gdy zadebiutował z zespołem Star Guard Muffin. Formacja zdobyła szeroką popularność w 2010 roku, dzięki udziałowi artysty w programie telewizyjnym “Mam Talent”.
Wydany w tym okresie debiutancki album zespołu, zatytułowany “Szanuj”, uzyskał status podwójnej platyny. W 2012 roku, po zmianach w składzie, narodził się zespół BEDNAREK, z którym Kamil nagrał albumy: “Jestem…”, “Oddycham”, “Talizman” oraz „MTV Unplugged BEDNAREK”. Rok 2019 przyniósł duże zmiany, które zapoczątkował projekt #bednarekinaczej. Powstały single „Bądź przy mnie”, „Momenty”„Wojownik Światła” oraz „Pull Up”, które zapowiadały album „INACZEJ”. Płyta została nagrana przy współpracy Kamila Bednarka z wybitnym producentem Janem Smoczyńskim.
W październiku 2022 Kamil Bednarek podzielił się z fanami teledyskiem do utworu “Ambasadorzy Rozrywki”, który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku. Ambasadorzy Rozrywki to muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami. Koncerty zostaną zbudowane na silnych, szerokich i w większości innych niż dotychczas doświadczeniach, z którymi w ostatnim czasie zmierzył się artysta – zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym. Owe doświadczenia definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą.
Jak dodaje Kamil Bednarek: – Żaden dzień się nie powtórzy. Dziś jest wyjątkowe. Gubimy codzienną radość życia, którą ciężko nam ponownie odnaleźć. Aktualnie każdy z nas potrzebuje ambasadora, który niczym kompas wskaże odpowiedni kierunek, a od nas samych zależne będzie dojście do celu. Chcę Wam w tym pomóc, chcę tym samym pomóc też sobie. Pozwólcie być Waszym ambasadorem rozrywki! Chcę Was pod sceną! Zapraszam.
——————————————————————————-
Kamil Bednarek – trasa Ambasadorzy Rozrywki 2023:
● 3 marca 2023 – Wrocław, A2
● 4 marca 2023 – Łódź, Klub Wytwórnia
● 5 marca 2023 – Poznań, Tama
● 10 marca 2023 – Gdańsk, Stary Maneż
● 24 marca 2023 – Warszawa, Klub Stodoła
● 26 marca 2023 – Kraków, Klub Kwadrat

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →