Kabe x Miszel | "Złote Przeboje" koncert premierowy | Poznań

Kabe x Miszel | “Złote Przeboje” koncert premierowy | Poznań

17 marca 2023, Piątek

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Kabe i Miszel. Dwóch niezwykle wyrazistych raperów połączyło swoje siły w studio, czego efektem jest niezwykle imprezowy album ‚Złote przeboje’. Płyta naszpikowana jest hitami jak ‚Sheraton’ czy ‚RARARA’, a najlepszym potwierdzeniem na jej ciepłe przyjęcie przez fanów jest uzyskanie statusu złotej płyty przez album jeszcze przed premierą. Teraz ten energetyczny duet wyrusza w intensywną, jedyną klubową trasę promującą ich wspólną płytę.
Do zobaczenia u Ciebie w mieście!
ℹ️ Gdzie: Projekt Lab / ul. Grochowe Łąki 5 / Poznań
ℹ️ Kiedy: 17.03.2023
ℹ️ Start: 19:00
ℹ️ Koncert: 20:00
= Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.
= Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb
= Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).
= Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →