28.05.2024 | Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie | TAURON Arena Kraków

KABARET HRABI & GOŚCIE – SYMFONICZNIE | KRAKÓW

28 maja 2024, Wtorek

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Już 28 maja w TAURON Arenie Kraków PREMIERA!
Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie

Co Cię nie ogłuszy, to Cię wzmocni. Koncert „Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie” to nieoszlifowany klejnot, który poraża swoją naturalnością. To prawdziwa perła w świecie autorskich projektów muzycznych, błyszcząca feerią barw wysublimowanych dźwięków i mistrzowskich harmonii.

Kultowy Kabaret Hrabi: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, charyzmatyczna Katarzyna Nosowska, unikatowy Kuba Badach, drapieżna Olga Szomańska, szarmancki Maciej Miecznikowski, nieujarzmiony Janusz Radek, zjawiskowy Artur Andrus, prześwietny zespół muzyczny Bon Ton, znakomita Icon Orkiestra pod kierunkiem fenomenalnego Huberta Kowalskiego oraz najwyższej próby tancerze.

Z okazji obchodów 10-lecia istnienia TAURON Areny Kraków powstała nadzwyczajna, emocjonująca wszystkich jej twórców inicjatywa, która nie miała prawa nigdy powstać.
28 maja 2024 roku w Krakowie, pod jednym dachem, gościnnej i monumentalnej przestrzeni koncertowej spotkają się wybitne osobowości polskiego rynku muzycznego.

„Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie” to nie tylko niezwykły, epokowy koncert. To kolekcja olśniewających, nieodkrytych hitów, które obezwładniają widza swoją wieloznaczeniową warstwą literacka, jak i wirtuozerską ekwilibrystyką łączenia wszelkich gatunków muzycznych. Od rocka, soulu i popu, aż po country, jazz, hip-hop, a nawet heavy metal w zaskakujących aranżacjach na 4-osobowy zespół rozrywkowy i 32-osobową orkiestrę symfoniczną z udziałem dyrygenta.

Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i całe życie. Muzyka wpływa na uszlachetnienie obyczajów. Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety. Życie wydaje się toczyć bez wysiłku, kiedy wypełnia je muzyka. Spotkajmy się wszyscy tego majowego dnia, gdyż ze wszystkich hałasów wszechświata, muzyka jest najmniej nieprzyjemnym.

Wystąpią:
Kabaret Hrabi – Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch
Zespół muzyczny Bon Ton
Icon Orkiestra (32 osobowa) pod kierunkiem Huberta Kowalskiego

Goście specjalni:
Katarzyna Nosowska, Olga Szomańska, Kuba Badach, Janusz Radek, Maciej Miecznikowski, Artur Andrus

Aranżacje: Jacek Subociałło, Jacek Piskorz, Krzysztof Herdzin, Adam Lemańczyk, Hubert Kowalski

Kierownictwo muzyczne: Łukasz Pietsch

Scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi & Marcin Kołaczkowski

Organizator: Music Company

Współorganizacja: Sztukoteka i Arena Kraków S.A.

KABARET HRABI & GOŚCIE – SYMFONICZNIE | KRAKÓW | 28 maja 2024, Wtorek, Tauron Arena Kraków

Biletomat.pl
208 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →