Justin Timberlake - The Forget Tomorrow World Tour | TAURON Arena | Kraków

Justin Timberlake – The Forget Tomorrow World Tour | TAURON Arena | Kraków

26 lipca 2024, Piątek

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 17:00

Podziel się:

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE
JUSTIN TIMBERLAKE
WYSTĄPI NA DWÓCH KONCERTACH W KRAKOWIE
W RAMACH THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR
26.07.2024 – TAURON Arena Kraków
27.07.2024 – TAURON Arena Kraków – DRUGI KONCERT!
Nowy album “Everything I Thought It Was” ukaże się 15 marca.

(29 lutego 2024 r.) – ze względu na duże zainteresowanie, znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił drugi koncert w KRAKOWIE w ramach długo oczekiwanej europejskiej i brytyjskiej odsłony swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Pełna trasa i szczegóły dotyczące biletów znajdują się poniżej.
Ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentował ostatnio także swój najnowszy utwór “Drown” wydany przez RCA Records – kliknij TUTAJ. Podczas koncertów artysta zaprezentuje utwory z nadchodzącego albumu “Everything I Thought It Was”, takie jak: “Selfish” czy singiel “Drown”. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album artysty ukaże się 15 marca.
BILETY NA KONCERTY W EUROPIE: Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 1 marca 2024 r. o godz. 10:00 na justintimberlake.com.
VIP: W sprzedaży będą dostępne różnorodne pakiety VIP, które zapewnią fanom więcej niezapomnianych wrażeń, między innymi bilety do ekskluzywnej sekcji VIP Stage Bar z obsługą przez całą noc, specjalnie zaprojektowane upominki VIP, wcześniejsze wejście na teren koncertu i nie tylko. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie vipnation.eu.
O JUSTINIE TIMBERLAKE’U
Justin Timberlake jest wszechstronnie utalentowanym artystą i producentem muzycznym, a także autorem tekstów i aktorem. W swojej karierze sprzedał ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli na całym świecie, a także kolejne 70 milionów płyt jako główny wokalista *NSYNC. Justin zdobył dziesięć nagród GRAMMY w kategoriach pop, dance i R&B, w tym za udane albumy solowe “Man of the Woods”, “The 20/20 Experience”, “FutureSex/LoveSounds” i debiutancki album solowy “Justified” – a także za swój projekt z Jayem-Z. Zdobył ponad 23 miliardy odtworzeń na platformach streamingowych i cztery nagrody Emmy za pamiętne występy w “Saturday Night Live”. Na dużym ekranie użyczył swojego głosu w animowanym fenomenie DreamWorks “TROLLE” i “TROLLE 3” z 2023 roku. Jego przebój “Can’t Stop the Feeling!” z tego filmu był nominowany do Oscara 2017 w kategorii “Najlepsza piosenka oryginalna”.
Justin Timberlake:
Official Website | Instagram | YouTube
O Live Nation Entertainment
Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, składająca się ze światowych liderów rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsorship. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.livenationentertainment.com.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →