Jotka + Teethmark As Their One Person Live Band - IMPACT LIVE @ CHMURY

Jotka + Teethmark As Their One Person Live Band – IMPACT LIVE @ CHMURY

22 stycznia 2023, Niedziela

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Trip-hop aint dead yet.
.
Myślę, że o tym evencie jest sporo do powiedzenia;
Po pierwsze będzie to najprawdopodobniej jedyna okazja aby usłyszeć wykonanie live mojej nadchodzącej płyty “IMPACT” w całości; od początku do końca, w tym całkowicie opartego na improwizacji, ponad 20-minutowego utworu “PPPPPPPPPPP*”, pierwotnie zagranego i nagranego w gmachu ASP. Album oscyluje wokół industrialu, free-jazzu i zdekonstruowanego trip-hopu, jednakże to co dokładnie z tego wyjdzie live nie jest nam nigdy do końca wiadome, gdyż absolutnie nie zamierzamy, pomimo grania bardzo konkretnego materiału, z Teethmarkiem rezygnować z wszelakich improwizacji przy każdej możliwej okazji.
Po drugie, jest to dla nas niesamowity zaszczyt, że aż tyle osób poza nami weźmie w całym przedsięwzięciu udział – towarzyszyć nam będzie scenografia wykonana przez Anię Murawską, Julkę Moczulską i Szymona Szymańskiego, a także konwersacja projekcyjna moich wizualiów z intuicją i kreatywnością VJa Try Miga. Ponadto przed koncertem będziecie mogli usłyszeć DJ set wykonawcy, którego tożsamość wkrótce wyjawimy, a podczas występu na scenie przy dwóch utworach będzie towarzyszyć nam pojawiająca się na płycie wokalistka Patrycja Mleczek. Możliwe także, że wieczór odsłoni jeszcze więcej niespodzianek…
.
Będzie to koncert, będzie to performens i zapewne znacznie więcej. Mamy nadzieję że się pojawicie, Tadek nawet specjalnie się ładnie dla was ubierze.
.
Jotka.
DATA: 22 Stycznia 2023
MIEJSCE: Klub Chmury, 11 Listopada 22, Warszawa
TIMETABLE:
19:00 – BRAMKA
19:15 – SUPPORT DJ SET
20:15 – KONCERT
WSTĘP: 35 zł przy wejściu

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →