Jordan Peterson | 19 października | Kraków

Jordan Peterson | 19 października | Kraków

19 października 2023, Czwartek

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Jordan Peterson ponownie w Polsce! Opowie o Życiowych Zasadach w Krakowie i Łodzi!
Światowej sławy naukowiec, pisarz i mówca po wyprzedanym wykładzie w Warszawie, wraca do naszego kraju. Wykłady w ramach trasy „Beyond Order: 12 More Rules For Life” odbędą się 19 października w Tauron Arena Kraków oraz 20 października w łódzkiej Atlas Arenie.
Jordan B. Peterson jest psychologiem klinicznym i wykładowcą na prestiżowym Uniwersytecie w Toronto. Na koncie ma także m.in. współpracę z Sekretarzem Generalnym ONZ. Na co dzień pomaga swoim klientom w radzeniu sobie z depresją, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, lękami i schizofrenią. Był również doradcą w największych kanadyjskich firmach prawniczych i wiele razy prowadził wykłady w Ameryce Północnej i Europie.
Pracując jako profesor na Uniwersytecie Harvard został nominowany do prestiżowej nagrody Levinson Teaching Prize, a przez studentów Uniwersytetu Toronto uważany był za jednego z trzech wykładowców, którzy naprawdę potrafią odmienić życie.
Ale to działalność Petersona w internecie przyniosła mu największą sławę. Do lipca 2023 roku kanał YouTube profesora, na którym można znaleźć etki nagrań i wykładów posiadał 7,2 mln subskrybentów i 610 mln wyświetleń.
Wraz ze swoimi studentami i współpracownikami dr Peterson opublikował ponad sto prac naukowych, a jego książka „12 Życiowych Zasad: Antidotum na Chaos” sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Peterson przyjedzie ponownie do Polski, żeby promować jej, wydaną w marcu 2021 r., kontynuację – „Poza Porządek: Kolejne 12 Życiowych Zasad”.
Kanadyjski naukowiec nie korzysta z ustalonego skryptu w czasie swoich wykładów – każdy z nich jest zupełnie unikalny i rodzi nowe, inspirujące wnioski.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →