Jonathan Roy | Hydrozagadka, Warszawa | 16 maja 2023

Jonathan Roy | Hydrozagadka, Warszawa | 16 maja 2023

16 maja 2023, Wtorek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Jonathan Roy wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce 16 maja 2023 roku!
W ramach europejskiej trasy koncertowej artysta zawita do Warszawy i będzie to jego pierwszy koncert w Polsce!
Jonathan Roy dorastał podróżując pomiędzy Colorado a Montrealem. W pewnym momencie swojego życia wybrał się w podróż w poszukiwaniu siebie, która zaprowadziła go do Los Angeles, gdzie jego kariera nabrała rozpędu.
Zadebiutował w 2009 roku z albumem What I’ve Become. Zaledwie rok później wydał kolejny album Found My Way a w 2011 roku premierę miał jego pierwszy francuski krążek La Route. W 2017 roku wydał album Mr. Optimist Blues w Siena Records, który podbił kanadyjskie listy radiowe, m.in. dzięki singlowi Daniella Denmark.
Jonathan długo poszukiwał swojego brzmienia i eksperymentował z podgatunkami. Jego styl ociera się o pop, folk, soul a nawet elementy elektroniki. Podążając za swoją kreatywnością w 2021 roku nagrał serię nowych piosenek oraz Keeping Me Alive w wersji akustycznej, które ma obecnie 96 mln wyświetleń na YouTube.
Surowość, autentyczność i emocje pozostały wiodącymi motywami w jego albumie z 2021 roku My Lullaby – zapewne można się ich spodziewać również w nadchodzącym albumie. Najnowszy singiel Stay in Ben and F*** (While the World Burns), w którym możemy usłyszeć wyraźne elementy R’n’B zaskoczył słuchaczy powiewem świeżości.
Premiera nowego albumu Life Distortions jest zapowiedziana na 3 lutego 2023 roku.
Sprzedaż biletów rozpocznie się 13 stycznia 2023 o godzinie 18:00

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →