John Moods + Jan Bąk | 19.03 | Chmury

John Moods + Jan Bąk | 19.03 | Chmury

19 marca 2023, Niedziela

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

(っ◔◡◔)っ ♥ John Moods ♥
Po niedawnym wydaniu trzeciego albumu “The Great Design” w uznanym berlińskim labelu Mansions and Millions oraz wspólnej płyty z The Zenmenn w Music From Memory, John Moods przywozi swoje piękne pieśni na wschód Europy. Towarzyszyć mu będzie dwójka wokalistów i multiinstrumentalistów: Martha Rose na flecie i wokalu oraz Dandy Deniz na gitarze i wokalu. Zaprezentują oni swoją mieszankę ponadczasowego angielskiego folku z lat 70. (i starszego) połączonego z ejtisową muzyką pop i nieprzemijającymi motywami lirycznymi. Pomyśl o takich artystach jak: Fairport Convention, Nick Drake, Simon & Garfunkel, Peter Gabriel czy Springsteen w odrobinę delikatnym wydaniu.

(っ◔◡◔)っ ♥ Jan Bąk ♥
Jan Bąk (indie pop) – romantyczne refreny w służbie poetyckich tekstów podglądajacych sekretne życie postaci. Znany z albumu koncepcyjnego ,,śpij już stary” (2022, wyd. Azymut) zrealizowanego z bogdanem sekalskim oraz ciepło przyjętej EPki o zwierzętach pod tytułem ,,Megafauna” (2023), stworzonej razem z Annią.
Janek zaprezentuje w towarzystwie Michała (perkusjonalia) kameralny set akustycznych piosenek napisanych specjalnie na tę okazję — z okazjonalną wycieczką w przeszłość.
Dla fanów Y La Bamba, Sufjana Stevensa, The Beatles.

bilety 30/40 zł

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →