Joep Beving | Szczecin

4 grudnia 2023, Poniedziałek

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

JOEP BEVING W FILHARMONII W SZCZECINIE!

Niezrównany pianista z Holandii z serią koncertów w Polsce! Mierzący ponad 2 metry Joep Beving wyróżnia się nie tylko wzrostem.
Artysta związany z prestiżową wytwórnią Deutsche Grammophon stał się „wiralową” sensacją, docierając ze swoją muzyką do milionów fanów na świecie.

W serwisach streamingowych to jeden z najczęściej słuchanych żyjących pianistów na świecie. Joep Beving łączy image niesfornego brodacza z niezwykle elegancką
muzyką nawiązującą do ambientu i neoclassical. Holender umieszcza wspaniałą tradycję pianistycznej wirtuozerii we współczesnym kontekście.

Jego artystyczna droga jest bliska szlakom, które przecierają Ólafur Arnalds, Hania Rani, Max Richter czy Nils Frahm. O swojej twórczości mówi, że to „cichy bunt przeciwko szaleństwu”.

W Polsce szerokim echem odbił się jego wspaniały koncert w NOSPR podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Nadchodzi kolejna okazja do spotkania z
nieprzeciętnym talentem charyzmatycznego brodacza. Już 4 grudnia zjawiskową Salę Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie przepełni piękne połączenie melancholii i nadziei!

www.joepbeving.com/
www.facebook.com/joepbevingmusic/
www.instagram.com/joepbeving/
www.youtube.com/channel/UC-HWNte9KM0GH2V3MTh0iOw
open.spotify.com/artist/2VKfXEWzhUi9siHBDTI02Y

Joep Beving Tour:
04.12.2023 – Szczecin | Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
05.12.2023 – Poznań | CK Zamek
07.12.2023 – Wrocław | Impart Centrum

Joep Beving | Szczecin | 4 grudnia 2023, Poniedziałek, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →