JOANA SAYS SAMMY DEE & D'JULZ

JOANA SAYS SAMMY DEE & D’JULZ

17 listopada 2023, Piątek

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 23:30

Podziel się:

W końcu po 18 latach grania jako DJ, współorganizowania imprez, oraz prowadzenia Tamy, stworzyłam swój własny cykl JOANA SAYS.
Będzie to seria wydarzeń, które koordynuję od początku do końca sama – od wyboru artystów, przez oprawę graficzną, po światła i dźwięk.
Tym razem moimi gośćmi będą Sammy Dee i D’Julz!
Sammy Dee zyskał nieodwołalną aurę innowatora w dziedzinie muzyki elektronicznej, z dala od utartych ścieżek masowej konsumpcji. W jego twórczości subtelne linie basu oscylują wokół psychotycznych melodii, a wszystko to bezbłędnie płynie wokół charakterystycznego, psotnego stylu Perlona. Sammy prowadził w niesławnym Panorama Bar comiesięczny cykl „…GET PERLONIZED!”, który swego czasu był jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń klubowych w Europie
D’Julz to prawdziwy rzemieślnik za deckami o niezrównanej umiejętności wychodzenia poza zwykłe gatunki i trendy. Swoje produkcje wydawał m.in. w Circus Company, Robsoul, Ovum, Rekids, 20:20 Vision i nie tylko. Z kolei jako DJ emanuje klasą i rozmachem, w każdy set wplatając pomiędzy muzykę house i techno swoje zamiłowanie do elementów dubowych z mocnym zmysłowym rytmem.
Zapraszam na harce!
J.
ʟɪɴᴇ-ᴜᴘ:
D’Julz
Joana
Sammy Dee
more info soon

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →