Jelonek, Transgresja / Kraków / Klub Studio / 20.03.2020

20 marca 2020, Piątek

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

KONCERT PRZEŁOŻONY

Jelonek – 20 marca 2020
Klub Studio, ul. Budryka 4
godz. 19:00 / wejście 18:00

*****
Szanowni Państwo, z przyczyn losowych koncert Jelonek + Trangresja, zaplanowany na dzień 12 grudnia 2019, zostaje przełożony na dzień 20 marca 2020.
Godzina koncertu nie ulega zmianie. Jeżeli komuś z Państwa nie pasuje nowa data koncertu prosimy o zwrot biletów w miejscach ich zakupu.
Zakupione bilety na koncert grudniowy zachowują swoją ważność na 20 marca 2020. Za zmiany przepraszamy.

*****
Zaprrraszam serrrrdecznie wsjech na kłoncerty jelonkowate w ramach:
„MASAKRA TRASA KLASYKI” promującej NOWĄ PŁYTĘ!

Będziem brykać, swawolić, baraszkować, figlować, broić, hasać, bisurmanić oraz dopuszczać się przedświątecznego „zeszmacenia” przy gorących rytmach mazurków, oberków, menuetów i innych rokendroli i metallurgiów!

Oferta ta obejmuje gwarantowane i satysfakcjonujące wysmyczkowanie (na godziny, z możliwością przedłużenia smyczka), zryczałtowane upogowienie cielesne, zwolnioną z vat i z wad koncertową przyduśkę przysceniczną połączoną z gratisowym, publicznym ocieractwem w tradycyjnej ścianeczce śmiercieczki.
A wszystko to przy autorskiej muzykantoterapijiji jelonkowatej leczącej wiele schorzeń np.: reumatyzm mózgu, alergie na kafelki w toalecie, fobie przed kucnięciem, zboczne skrzywienie kręgosłupa moralnego i wiele innych, niepotwierdzonych przypadków wyleczenia.
Przed koncertem nastąpi jedyna w swoim rodzaju, dedykowana dla wyselekcjonowanych klientów, wyprzedaż biletów wstępu, które dodatkowo użyte w nieodpowiedni sposób wspomagają w problemach z bezsennsownością nocną oraz trwałą ondulacją „w te dni…”.
Przed użyciem biletu i koncertu zapoznaj się z treściową ulotki nie dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub gospodarstwoceutą, gdyż każdy koncert niewłaściwie wysłuchany obraża i wygraża Tobie i Twojemu poczuciu estetyki, czyli w krótki, wioskowych słowach, chodzi o to , że ……… Dawajta ku nam, na kłoncerty!
Do zobaczyska – dajcie pyska !
Jelonek
P.S
Oczywista nie zabraknie tradycyjnego, rockowego Mikołaja o gorących kolankach i metalowego kolędowania z wypasionymi prezentami „wszystko do 3 zł”!

TRANSGRESJA to olbrzymia dawka energetycznej muzyki z oszałamiającymi i szokującymi efektami świetlnymi. Na scenę muzyczną ostro wchodzi psychodeliczna Transgresja: finaliści Antyfestu 2018, półfinaliści Mam Talent 2018, laureaci wielu przeglądów i festiwali, latem 2019 roku zagrali spektakularne koncerty na festiwalu PolAndRock – scena Viva Kultura oraz na IV Przystanku Żory. Koncerty to wizerunkowe szaleństwo, perfekcyjna stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych gwarantuje niezapomniane wrażenia! Bardzo mocny i życiowy przekaz tekstów, metafizyczne i liryczne przekraczanie granic i schematów powoduje, że niełatwo zespół zaszufladkować.
Mówią: gramy mocny, psychodeliczny ROCK.
15 marca 2019 roku ukazał się nakładem SP RECORDS debiutancki krążek „BRAK RÓWNOWAGI”
Transgresja ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, dzielili scenę z zespołami takimi jak : Hunter, Jelonek, Organek, Hunter, Luxtorpeda, NeuOberschlesien, Bracia Figo Fagot, Łydka Grubasa, Kabanos, Lao Che, Proletaryat, Hope czy T.Love.

Zespół występuje w składzie
Paweł Gładysz „Gładky”: wokal
Mateusz Kołodziejczyk „Komin”: gitara
Marcin Bula „Bulion”: perkusja
Rajmund Borek „Mund”: bas
Tomasz Wącirz „Wąski”: klawisze\synth&sample

Bio.
Transgresja to zespół z Dąbrowy Górniczej grający alternatywny, mocny i psychodeliczny ROCK. Bardzo osobiste teksty odsłaniają życiowe doświadczenia, we współczesnym świecie bardzo bliskie przyjaciołom z zespołu oraz stale rosnącej liczbie fanów.
Zadebiutowali na scenie w 2016 roku i bardzo szybko zyskali mocne wsparcie stale rosnącej grupie Fanów. Niedługo później światło dzienne ujrzało pierwsze demo zespołu – „Ludzie atomów masowej destrukcji” – zawierające trzy utwory nagrane na tzw. „setkę”. Zespół jest laureatem przeglądów muzycznych: „100-tka i gra muzyka” w Dąbrowie Górniczej, „FAZA 2017” w Katowicach oraz „Rockosz 2017” w Bielsku-Białej. We wrześniu 2017 ukazało się pierwsze wydawnictwo zespołu – EPka „Spokój znajdzie niewielu”, nagrana w „Studio dmb” w Bielsku-Białej. W 2018 roku finaliści Antyfestu Antyradia i Emergenza Festival, Półfinaliści Mam Talent, zwycięzcy New York Festiwal w Łodzi i Rockowiska w Olkuszu.
15 marca 2019 roku ukazał się nakładem SP RECORDS debiutancki krążek „BRAK RÓWNOWAGI”.

Transgresja w półfinale Mam Talent 2018:
https://www.tvn.pl/programy/mam-talent,19,pc/aktualnosci,3607/zespol-transgresja-na-scenie-mam-talent,273690,n.html – Furia LIVE
https://www.tvn.pl/programy/mam-talent,19,pc/aktualnosci,3607/mam-talent-11-ogladaj-na-zywo-w-tvn-i-online-w-player-pl,278370,n.html – Dalej Trwasz LIVE


Zobacz także