JEFF MILLS

JEFF MILLS presents TOMORROW COMES THE HARVEST

2 lutego 2024, Piątek

NOSPR

Plac Wojciecha Kilara 1, Katowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zobacz newsa! – muno.pl/news/jeff-mills-wystapi-w-polsce-z-tomorrow-comes-the-harvest/

„Muzyka to coś, o czym nigdy nie myślałem, że ma swoje źródło tutaj, na tej planecie, u nas, ale tak naprawdę pochodzi skądinąd” – Jeff Mills, 2023

Legenda z Detroit z korzennym projektem w Katowicach! Słynny amerykański DJ Jeff Mills to ikona muzyki techno. Artysta o światowej renomie nie stronę jednak od międzygatunkowych eksperymentów, łącząc elektronikę z jazzem,
muzyką świata i improwizacją. Impulsem do stworzenia projektu Tomorrow Comes The Harvest był nigeryjski mistrz gry na perkusji Tony Allen.
Spontaniczne występy Millsa i Allena, do których dołączył klawiszowiec Jean-Phi Dary, zaowocowały wspólnym albumem. Niestety przedwczesna śmierć legendy afrobeatu przerwała działalność zespołu.
Jeff Mills zdecydował się kontynuować projekt Tomorrow Comes The Harvest, zapraszając do współpracy wirtuoza tabli Prabhu Edouarda. Efekt kooperacji to wydany we wrześniu 2023 roku album „Evolution”.
Połączenie organicznych rytmów z elektronicznym efektami i kosmicznymi brzmieniami syntezatorów tworzy międzygwiezdną ścieżkę dźwiękową do osiągania wyższych stanów świadomości.

Już 2 lutego 2024 roku polska publiczność będzie miała unikatową szansę spotkania mistrza z Detroit i jego współpracowników. Występ w NOSPR będzie jedynym polskim koncertem Tomorrow Comes The Harvest.

Jeff Mills presents Tomorrow Comes The Harvest

Wspólny wysiłek utalentowanych muzyków i ich połączona wizja razem sprawiają, że artystyczna forma muzyki jest tak wyjątkowa. Tomorrow Comes The Harvest
opowiada o odkrywaniu nieznanego, przy okazji przekraczając granice
opowiada o odkrywaniu nieznanego, przy okazji przekraczając granice przecinających się dźwięków i rytmu poprzez szereg improwizowanych ruchów. To projekt zapoczątkowany i wprowadzony w życie przez zmarłego twórcę afrobeatu i
nigeryjskiego perkusistę Tony’ego Allena oraz legendę Detroit Techno Jeffa Millsa. Każdy z nich ma długą tradycję wykonywania muzyki w celu osiągnięcia wyższego poziomu świadomości.
Wraz z weteranem-klawiszowcem Jeanem–Phi Dary, cała trójka koncertowała na arenie międzynarodowej aż do przedwczesnej śmierci Tony’ego Allena w 2020 roku.

Jednak podstawy koncepcji Tomorrow Comes The Harvest zostały już ugruntowane i były gotowe do dalszej kontynuacji. Mills ponownie skonfigurował trio, zapraszając do współpracy wirtuoza tabli Prabhu Edouard.

Owocem kooperacji jest drugi album projektu zatytułowany „Evolution”, który ukazał się we wrześniu 2023 roku.

Więcej o artystach:

www.axisrecords.com/

 

www.facebook.com/JeffMills

 

www.instagram.com/tonyallenjeffmills/

twitter.com/DJJeffMills

open.spotify.com/artist/164wtwtdBHoXBQYt9xnUoI

JEFF MILLS presents TOMORROW COMES THE HARVEST | 2 lutego 2024, Piątek, NOSPR

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →