Jarocin Festiwal

Jarocin Festiwal – BILET NA POLE NAMIOTOWE

15 lipca 2021, Czwartek

Polana przy Pałacu Radolińskich

Array, Jarocin

Start: godz. 15:00

Podziel się:


Pole namiotowe na Jarocin Festiwal 2021!

Od 18.05.2021 (wtorek) od godziny 12:00 będzie dostępna opcja zakupu miejsca na polu namiotowym. Będzie ono zlokalizowane w pobliżu terenu festiwalu, przy ulicy Maratońskiej.

Zakup miejsca na polu namiotowym jest możliwy jedynie z jednoczesnym posiadaniem lub zakupem biletu jednodniowego lub karnetu. Koszt miejsca w dniach 15.07.21 od g. 15.00 – 19.07.21 g. 12.00 dla jednej osoby to 40 zł.

Wykupując miejsce otrzymujecie od nas opaskę, która upoważnia Was do wejścia na teren pola i zagospodarowania swojej przestrzeni. W trakcie trwania festiwalu należy mieć ją cały czas założoną na ręce. Punkt wymiany biletów na opaski znajdzie się w strefie wejścia / wyjścia na festiwal, o czym informować będziemy w szczegółach bliżej wydarzenia.

Regulamin pola namiotowego dostępny jest na stronie www.jarocinfestiwal.pl oraz na wydarzeniu na facebooku.

 

Jarocin Festiwal – BILET NA POLE NAMIOTOWE | 15 lipca 2021, Czwartek, Polana przy Pałacu Radolińskich

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także