Jaremko Trio - Grow | Premiera koncertowa

Jaremko Trio – Grow | Premiera koncertowa

6 września 2022, Wtorek

Klub Muzyczny Parlament

Św. Ducha 2, Gdańsk

Start: godz. 19:30

Podziel się:

6 września 2022 w Gdańsku w Klubie Muzycznym „PARLAMENT” odbędzie się PREMIEROWY KONCERT promujący album „Jaremko Trio – Grow”.
Pod koniec koncertu do zespołu dołączy GOŚĆ SPECJALNY, niesamowicie utalentowany akordeonista jazzowy.
Skład: Mateusz Jaremko – gitary / kompozycje, aranżacje
Filip Arasimowicz – kontrabas
Antoni Wojnar – perkusja
oraz gość specjalny:
Arkadiusz Czernysz – akordeon
_________________
Podczas koncertu będą Państwo mogli usłyszeć po raz pierwszy wykonane na żywo wszystkie utwory z płyty „Grow” oraz dodatkowe utwory, wykonane wraz z akordeonistą Arkiem.
Koncert rozpocznie się o godzinie 19:30 (drzwi otwarte od 18:30). Odbędzie się on w centrum Gdańska – Klub Muzyczny „Parlament”. Będzie to klimatyczny koncert z wyjątkową scenerią.
_________________
W lutym 2022 roku ukazał się ich debiutancki album pt. „Grow”.
Inspiracją do napisania kompozycji były etapy dorastania na każdej płaszczyźnie życia. Natura jest tutaj kluczowa w zrozumieniu świata i nas samych. Akceptacja zmian i dostrzeganie w tym piękna to bardzo ważny element dojrzewania.
Album jest wynikiem rozwoju, którego muzycy doświadczyli w trakcie tworzenia kompozycji, czy też w momencie gdy sięgali po natchnienie do twórczości swoich ulubionych artystów.
Oprócz autorskich kompozycji lider zespołu przestawia swoje spojrzenie na utwory wspaniałych artystów takich jak Jimi Hendrix czy zespół The Beatles, których muzyka zakorzeniła się w nim i dziś daje dojrzałe owoce.
Spokój, melodyczność oraz piękne brzmienie połączone nieszablonową harmonią daje słuchaczom przestrzeń do szczerej eksploracji chwili.
_________________
Przed koncertem, w trakcie oraz po koncercie będzie można nabyć płyty z podpisami wykonawców.
Koncert będzie rejestrowany audio/video.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →