Jakub Kurek / susk / eseude 11.09 Chmury

Jakub Kurek / susk / eseude 11.09 Chmury

11 września 2022, Niedziela

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Jakub Kurek
Cofnij się do 92′. Młody chłopak z podziemia wydaje mixtape, kaseta jest przekazywana z rąk do rąk z zwadiackim uśmiechem, ziomki na osiedlu mówią „sprawdź to ziomek”. Teraz masz rok 22′, lecz ten sam case. Zamiast kaset masz spotify, zamiast uśmiechu, emoji, ale ten młody człowiek muzycznie żyje w tamtych czasach. Fantastyczne oldschoolowe bity z samplami, które będziesz nucić przez tygodnie. Teksty – opowieści mówiące o tym, jak zjebane i fantastyczne życie jest.
SPTF: open.spotify.com/artist/4N7ut03KuRBSi393GAqDe2…
IG: www.instagram.com/mlodyreliga/

susk
Feministyczny rap, którego jest ciągle za mało w Polsce. susk to reprezentantka buntu gen Z, jej słodki głos zdecydowanie stanie się Twoją myślą w głowie, uwarunkuje Twoje myślenie, obudzi z letargu. Razem ze slotkakotka123 tworzą integralny duet, który da Ci poczucie jak po skończonej terapii. Rap przepełniony queerem, kpiną i oceną otaczającego Cię świata. Wchodzisz w to?
SPTF: open.spotify.com/artist/0b2xjUWoDTDaDbr4fNqGtc…
IG: www.instagram.com/sssuuussskkk/

eseude
Kolektyw prosto z WWA. Nazwa nawiązuje do Słodowca, gdzie chłopcy usmażyli pierwsze bangiery. Mieszanka wybuchowa, czterech MC, jeden bitmaker, różne stylo, różne teksty, różne osobistości, a to wszystko podlane tłustym bassssem.
Sajmon – flow tego scenicznego zwierzaka nie da się opisać, trzeba go zobaczyć na żywo
Plako – raper z krwi i kości, wychowany na oldschoolu, lecz nie zatrzymuje to go w niczym, nie boi się wjechać w trapowe klimaty i robi to wyśmienicie
Bakun – serduszko całego składu, poeta, jego skille rosną tak szybko jak stopa kredytowa
Emek – fundament eseude, jego bity zmiotą Cię z planszy, przepełnione funkiem, basem i głębią, z którą będziesz dryfować
Vodnik – piąty członek eseude, młody, gniewny, piekielnie utalentowany
SPTF: open.spotify.com/artist/2PzMpUReBb2GrIPWk93n1o…
IG: www.instagram.com/eseude_gang/

START: 19:00
WJAZD: 30złociszy

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →