Jak działają seryjni i wielokrotni mordercy. Wykład profilera w Worku Kości

Jak działają seryjni i wielokrotni mordercy. Wykład profilera w Worku Kości

3 kwietnia 2024, Środa

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Czemu niektórzy ludzie zabijają? Dlaczego seryjnie? Jak rozgryźć motywy sprawcy? Czy sam modus operandi jest kluczem? Jak łączyć pozornie niepowiązane ze sobą zbrodnie? Co wpływa na wybór miejsca przestępstwa? Co wpływa na wybór narzędzia zbrodni?
Na te i wiele innych pytań odpowie nam doświadczony psycholog kliniczny, profiler, doktor Łukasz Wroński, który po raz kolejny gości w Worku z rewelacyjnym wykładem.
Łukasz Wroński – psycholog specjalizujący się w zagadnieniach związanych z psychologią sądową, śledczą i kliniczną. Pracuje na Oddziale Psychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia. Jest członkiem zarządu Naukowej Sekcji Psychologii Sądowej Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej. W swojej pracy zajmuje się diagnostyką, opiniowaniem psychologicznym oraz udzielaniem konsultacji przy sporządzaniu profili psychologicznych nieznanych sprawców przestępstw, zwłaszcza zabójstw na tle seksualnym. Publikował m.in. w „Seksuologii po dyplomie”, „Fokus Śledczy” i w «Pocisk-magazyn literacki». Autor znakomitej książki “Seryjni i wielokrotni mordercy. Profilowanie psychologiczne i psychogeograficzne” oraz zbioru opowiadań „W umyśle mordercy”.
********************
Zapraszają: Worek Kości i Renata z Worka Kości
Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości Pełnoletnich
ul. Bagatela 10, Warszawa
Otwarcie lokalu: godz. 17:00
Start wykładu godz. 19:00
TYLKO DLA DOROSŁYCH. BEZ REZERWACJI MIEJSC.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →