Jak ciało zdradza myśli. O kłamstwie bez tajemnic. Wykład w Worku Kości

Jak ciało zdradza myśli. O kłamstwie bez tajemnic. Wykład w Worku Kości

10 września 2023, Niedziela

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Wiedza, zrozumienie prawdziwych intencji rozmówcy przydaje się w służbach policyjnych, organach wymiaru sprawiedliwości oraz biznesie, ale przede wszystkim w codziennym życiu.
Natalia Hofman poprowadzi wykład/ warsztat stosując swoją autorską metodę analizy zachowań, przedstawi wiedzę teoretyczną z zakresu psychologii kłamstwa, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, tonu głosu i wielu innych.
***
Natalia Hofman – Psychologia Kłamstwa – Certyfikowany Ekspert z zakresu odczytywania emocji, mowy ciała, rozpoznawania mikroekspresji i psychologii kłamstwa (Ekman’s Certyficate). Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim oraz Psychologii Śledczej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Zapraszana do Firm jako konsultant/szkoleniowiec. Przeprowadziła ponad 100 wykładów i prelekcji otwartych z psychologii kłamstwa oraz ponad 5 000 godzin szkoleniowych dla firm i instytucji.
Szkoli i uczestniczy w procesie rozmów wyjaśniających w firmach (tzw. cywilnych przesłuchaniach), rozpoznawania kłamstwa w trakcie rozmów windykacyjnych czy zapobieganiu wyłudzeniom pieniędzy w bankach. Przygotowuje także do wystąpień publicznych, przemówień szkoląc z budowania wizerunku poprzez prawidłową mowę ciała.
Jest autorką artykułów i publikacji w takich magazynach jak:
Magazyn Sens, Gazeta Wyborcza, Gazeta Śledcza, Focus, Personel i Zarządzanie, Infor.pl, Cosmopolitan, Magazyn Life in Łódzkie, Forsal.pl, HRnews.pl.
Zapraszana jako Ekspert do takich mediów jak:
Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Chillizet, Polsat News.
Jej pierwsza autorska książka w temacie rozpoznawania kłamstwa „Jak wykryć kłamstwo” ukazała się w 2020 roku.
www.nataliahofman.pl
*******************
Zapraszają: Worek Kości i Renata z Worka Kości
Cocktail Bar Worek Kości, lokal dla Gości 18+
ul. Bagatela 10, Warszawa
Otwarcie drzwi: godz. 17.00
Start wykładu godz. 19.30
TYLKO DLA DOROSŁYCH.
Zdobądź wejściówki*:
*W lokalu są wyłącznie miejsca siedzące, także rezerwacja nie jest potrzebna. Sadzamy Gości w kolejności przyjścia do lokalu, czyli polecamy wcześniejsze pojawienie się w Worku Kości.
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z uwagi na ochronę praw autorskich Wykładowcy.
Nie akceptujemy wnoszenia do naszego lokalu i spożywania własnego jedzenia i własnych napojów.
Prosimy o przemyślany zakup biletów, zwrot lub wymiana biletów są możliwe nie później niż do godziny 16:00 8 września 2023r.
—————————————

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →