Inspektor Jass na tropie: Smooth Operator | Szczecin

Inspektor Jass na tropie: Akademia Jazzu vol#2 | Szczecin

3 czerwca 2024, Poniedziałek

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Edukacja jazzowa ewoluuje ze szczególną prędkością od późnych lat 40-tych i początku lat 50-tych, kiedy to ogromną popularnością zaczęły cieszyć się w USA warsztaty jazzowe pn. „Jazz clinics”, a uczelnie o profilach jazzowych zaczęły powstawać jak grzyby po deszczu. Dziś uczelnie takie funkcjonują na całym świecie i są jednym z najważniejszych ośrodków wymiany doświadczeń i rozwoju tej muzyki, której głównym motorem napędowym są spotkania szczególnych osobowości.

Autorami tego koncertu będą studenci i wykładowcy Akademii Sztuki w Szczecinie związani z kierunkiem studiów: jazz i muzyka rozrywkowa. Będzie to kolejna okazja, by odkryć ich talenty oraz śledzić ich rozwój. Będzie to również znakomita okazja by ponownie zagłębić się w historię muzyki jazzowej, a prezentować będziemy znane utwory w przeróżnych aranżacjach, czasem dość nieoczywistych.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł (uczniowie, studenci, seniorzy)

——————–

Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu przed wydarzeniem.

Inspektor Jass na tropie: Akademia Jazzu vol#2 | Szczecin | 3 czerwca 2024, Poniedziałek, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →