HVNCWOTY (Barto Katt & Soulpete) + Goście w Pardon, To Tu

HVNCWOTY (Barto Katt & Soulpete) + Goście w Pardon, To Tu

3 grudnia 2022, Sobota

Pardon, To Tu

Madalińskiego 10 / 16, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Na początku grudnia w Pardon, To Tu będziemy świadkami wyjątkowego premierowego hip-hopowego projektu, duetu Barto Katt & Soulpete pod nazwa HVNCWOTY, którzy z okazji premiery płyty wyruszają w trasę koncertową po Polsce. Od pół roku prowadziliśmy rozmowy na temat tego wydarzenia i bardzo się cieszymy, ze odbędzie się ono właśnie u nas. Barto Katt współpracował m.in. z Tymkiem, Hadesem, czy Guziorem, a Soulpete m.in. z Włodim, OSTR’em, i kilkoma osobowościami z USA jak Oddisee, czy Smif-N-Wessun, a tego wieczoru na scenie pojawią się również goście, którzy do dnia koncertu pozostaną dla Was niespodzianka. Zapraszamy bardzo serdecznie!

▶ Data: Sobota, 03.12.2022
▶ Wejście na koncert: 19:00
▶ Rozpoczęcie koncertu: 20:30
▶ Bilety: 39 zł (przedsprzedaż) / 49 zł (w dniu koncertu)
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

▶ Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w „Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich) oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane

▶ HVNCWOTY
„HVNCWOTY” to nazwa duetu oraz pierwszego wspólnego projektu marki Barto Katt & Soulpete – 12 utworów na klasycznej linii raper / producent. Wyjątkowość płyty polega nie tylko na tym, że całość jest nagrywana „back to back” w studio, kluczowy urok opiera się na krystalicznie szczerym lecz hybrydowym klimacie materiału, który tworzy zamęt, a zarazem stoicki spokój.
Tytuł to zdecydowanie odświeżony na nasze czasy w pełni klasyczny rap którego jest coraz mniej na naszym podwórku. Na scenie pojawią się również goście którzy do dnia koncertu pozostaną dla Was pod znakiem zapytania.
__
Sprawdź wideo single:
◼️ „Motywator finansowy” ft. Rau Performance: youtu.be/lcL-N8cQ66s
◻️ „Flanki” ft. Dizkret: https://youtu.be/nqETQA1IuKc

Sprawdź album:
◼️ Posłuchaj na platformach cyfrowych: www.digitalmusic.lnk.to/bartokattsoulpetehvncwoty
◻️ Zamów w wersji fizycznej (CD/kaseta/winyl): www.hvncwoty.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →