HODAK | Koncert na NTT

6 sierpnia 2022, Sobota

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Hodak to jeden z wychowanków oficyny NNJL (Niebo Nie Jest Limitem), założonej przez Gedza.
Finalista akcji Popkiller Młode Wilki vol.8 ma na swoim koncie aż trzy pełnowymiarowe kolaboracyjne projekty.
Pierwszy z nich – debiutancki „Custom” – powstał we współpracy z 2K i został uznany za jedną z najlepszych rapowych premier 2020 roku. Z zainteresowaniem odbiorców spotkał się również „Zapach zimy i papierosów”, zrealizowany we współpracy z Miroffem.
Potencjał Hodaka docenił polski oddział Def Jam Recordings, biorąc go pod swe skrzydła wraz ze wspomnianym wyżej producentem 2K.
Duet poszedł więc za ciosem i dokładnie 10 czerwca wypuścił na rynek materiał „Moody Tapes, Volume One”, składający się z 12 premierowych utworów. Na płycie wystąpili gościnnie m.in. Gedz, Paluch, schafter, Deemz, DZIARMA oraz Mila Jankowska.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

HODAK | Koncert na NTT | 6 sierpnia 2022, Sobota, Nocny Targ Towarzyski

Biletomat.pl
15 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →