Hexvessel

Hexvessel | Kraków

12 grudnia 2023, Wtorek

Klub Zaścianek

Rostafińskiego 4, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Widziani ostatni raz w Polsce na zeszłorocznym Mystic Festival. Teraz trubadurzy fińskich lasów, Hexvessel, wracają z trzema koncertami, promującymi ich najnowsze dzieło, “Polar veil”.

11.12.2023 Poznań, Klub Pod Minogą

12.12.2023 Kraków, Zaścianek

13.12.2023 Warszawa, Hydrozagadka

Mat McNerney, jeden z najbardziej niespokojnych duchów współczesnego pogranicza rocka i metalu, nie śpi.
Swój status potwierdza w tym roku dwukrotnie: wpierw na “Plagueboys”, trzecim albumie Grave Pleasures, a następnie na planowanym na 22 września “Polar veil” Hexvessel.
Mając za inspirację jedynie otaczającą go naturę mroźną porą, McNerney, którego znamy również z Beastmilk, The Deathtrip i <code>, napisał “Polar veil” w zupełnej izolacji zimą 2022 r.
Skutkiem tego są piosenki, dowodzące jego twórczej siły do odkrywania siebie na nowo i emanujące szamańską transcendencją.
Na nowej płycie Hexvessel pojawiają się również takie osobowości jak Chelsea Wolfe i Okoi Jones, lider szwajcarskiego Bölzer.
Czy może zatem być lepszy czas niż grudzień, by mroźny oddech tundry zawładnął polskimi scenami?
A może uchylenie tego polarnego welonu będzie dla nas haustem świeżego powietrza?
Zapraszamy!
Organizatorami koncertów są Iron Realm Productions oraz Left Hand Sounds.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

Hexvessel | Kraków | 12 grudnia 2023, Wtorek, Klub Zaścianek

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →