HAPPYLEPSJA

HAPPYLEPSJA

19 sierpnia 2022, Piątek

VooDoo Club

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa

Start: godz. 22:00

Podziel się:

W bajkowym ogrodzie pełnym szaleństwa Piotruś Pan, poczuł się nieswojo. Wszedł tu za Alicją, która do złudzenia przypominała mu Wendy. Czy dobrze zrobił wchodząc do tego świata pełnego kolorów i szczęśliwej muzyki? Gdzie się podziała ta Alicja? Z zamyślenia otrząsnął go Kot z Chershire który znikąd pojawił się ze smoczkiem w pyszczku – Masz jeszcze trochę tego magicznego pyłu? – zapytał kot dziwnie mieląc szczęką.
Piotruś zaczął nerwowo przeszukiwać wszystkie kieszenie w poszukiwaniu resztek proszku przywiezionego z Nibylandii – A ty co z Policji? Kot widząc strapioną minę przybysza powiedział – To już nie ważne, ale proponuje Ci żebyś poszedł na

HAPPYLEPSJA w @VoodoClub 19.08.2022, a znajdziesz tam to czego szukasz.

A co za odgłosy tam? – spytał Piotruś, wskazując na bardzo zaciszną gęstwinę jakiejś ładnej roślinności na skraju ogrodu rozświetlanej czasem przez rozbłysk świateł oraz głośną i szybką muzykę.
A to są cuda – Wyjaśnił obojętnie Kot z Cheshire. I… A co oni tam robią – zapytał Piotruś robiąc głupią minę. Zgodnie z oczekiwaniami – ziewnął kot – Dzieje się – powiedział i znikł, zostawiając po sobie szczękościsk.
Nie myśląc się ani chwili dłużej, kierowany impulsem Piotruś posłuchał kota, i ruszył w stronę skąd dobiegała muzyka.
Kraina czarów różniła się od tej z opowieści Alicji, w tym cukierkowym świecie pełnym kolorów było coś jeszcze. Pewna doza mroku która była gdzieś ukryta, nie można było jej dostrzec gołym okiem ale można było poczuć całym sobą. Ckliwy moment trwa, cieszcie się póki możecie, mrok gdzieś tam jest…
TBA

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →