HAMAPPLE*RED CRAP*TASIEMKA

HAMAPPLE*RED CRAP*TASIEMKA

2 października 2022, Niedziela

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 18:30

Podziel się:

//Hamapple – zespół założony w Long Beach w Kalifornii w 2016 roku przez ex-członków The Vandals, Slapshot, Spider, Perro Bravo i Falling Idols. Sama ich obecność daje Hamapple oldschoolowy kręgosłup, podczas gdy wokalista dodaje młodzieńczej energii. Grają szybki punk, który poruszy tłum, przeplatany chwytliwymi numerami.
Mieli okazję zagrać na wielu festiwalach jak The So-Cal Hoedown, Up the Punks Festival, Long Beach United z zespołami jak Suicidal Tendencies, Fishbone, Bad Cop/Bad Cop, TSOL i Face to Face.
Teraz w trasie po Europie przyjeżdzają do nas.
Z piosenkami jak „Revolution” poruszającymi kwestie polityczne, oraz hymnem „I Like Drugs” Hamapple jest idealną ścieżką dźwiękową na letni festiwal na plaży, lub pub przesiąknięty zapachem browaru.
www.instagram.com/longbeachhamapple/
www.facebook.com/longbeachhamapple
www.youtube.com/watch?v=TZ5-lLnbpbE

// RedCrap – Trzech kolesi po 30stce i gorąca Amerykanka. Teraz jeszcze starsi i bardziej zgorzkniali. Przewidzieli wirusa i wojnę przed emeryturą.
Classic 80’s Punk Rock!
youtu.be/BwpfKAlpDms
fb.com/redcrapband
// Tasiemka – post punk, kabaret rock, muzyka autorska, mocne koncerty, reporterskie teksty z nutą poetycką, piątka z Wawy.
Poza tym w czerwcu br. wydają drugą płytę studyjną na nośniku CD, a w lipcu LP. Krążek pt. „Wanna po dziadku” wyjdzie nakładem Pasażer Zine And Records.
www.youtube.com/channel/UCg05n9oh2adS4bIL7E1_4Aw
www.youtube.com/watch?v=1CIn4pZ0A2Y
www.facebook.com/PasmoTasiemka
Gdzie: Klub Chmury
Kiedy: 2 Października 2022 godz. 18:30
Bilety: 30 pln na bramce
->Rozpiska czasowa<-
Drzwi [18:30]
Tasiemka [19:00]
Red Crap [20:00]
Hamapple [21:00]

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →