GUNS N’ ROSES TRIBUTE NIGHT w Starym Klasztorze!

16 lutego 2023, Czwartek

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Start: godz. 20:30

Podziel się:

GUNS N’ ROSES TRIBUTE NIGHT w Starym Klasztorze!
Fanów zespołu GUNS N’ ROSES zapraszamy 16 lutego Sali Witrażowej w Starym Klasztorze na koncert grupy HOLLYWOOD ROSE z Węgier, uważanej za jeden z najlepszych w świecie tribute bandów Gn’R.
Zespół Hollywood Rose został założony przez pięciu facetów na Węgrzech pod koniec 2003 roku. Po kilku miesiącach prób, grupa poczuła się gotowa, aby wystąpić na scenie i tak też uczynili – ich pierwszy koncert to był strzał w 10! Zawładnęli sceną, jakby robili to od zawsze, koncert po koncercie, występ po występie i robią to do dziś!
Głównym celem zespołu jest prezentowanie autentycznej postawy rock’n’rolla, a zwłaszcza Guns N ‘Roses ze złotej ery rocka i trzeba przyznać, że robią cholernie dobrą robotę!
Od momentu założenia zespołu, Hollywood Rose, zagrał więcej niż 400 koncertów.
Grali jako support przed takimi zespołami jak: Twisted Sister czy Billy Idol. Występowali w różnych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Holandii, Włoszech i Szwajcarii. Panowie grają też unikatowy zestaw unplugged z piosenek, których oryginalny zespół nigdy nie grał w ten sposób.
Grupa nadal jest zespołem grającym w hołdzie (Tribute) dla Gn’R, ale także chcą robić własne rzeczy. Plany na przyszłość to wydanie płyty również w języku angielskim i zorganizowanie ogromnego koncertu Gn’R Tribute z orkiestrą symfoniczną, która byłaby sensacją na całym świecie.
Historia się nie kończy – Hollywood Rose chcą podbić teraz europejskie sceny, w tym Polskę i Wrocław!
16.02.23 godz.20.30 Stary Klasztor – Sala Witrażowa, ul. Purkyniego 1
GUNS N’ ROSES TRIBUTE NIGHT Hollywood Rose
miejsca stojące: 60 zł – I pula
miejsca siedzące: 80 zł – I pula

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →