Great September Showcase Festival & Conference 2023

Great September Showcase Festival & Conference 2023

14 września 2023, Czwartek

Łódź

, Łódź

Start: godz. 13:00

Podziel się:

Zobacz – mapa festiwali 2023!

Tegoroczny Great September Showcase Festival & Conference rozegra się w większej liczbie miejsc, niż przed rokiem. Główna scena będzie niebiletowana i dostępna dla wszystkich fanów dobrej muzyki. Koncerty odbędą się też na mniejszych scenach, w kultowych i klimatycznych, ale też nietypowych miejscach Łodzi. Jeszcze mocniej wtapiając się w niesamowitą architekturę tego miasta.
Osią drugiej edycji stanie się słynna ulica Piotrkowska – to wokół niej skupiać się będzie życie festiwalowe i związane z nim atrakcje. Reprezentacyjne miejsce Łodzi i jeden z najbardziej znanych adresów w Polsce przez trzy dni będzie tętnić najlepszą muzyką. A ta na Great September jest najważniejsza.
Już teraz zapraszamy na dziesiątki koncertów najpopularniejszych polskich artystów i muzycznych legend, które świętować będą z nami piękne jubileusze. Na występy nowych i świetnie zapowiadających się wykonawców, o których być może jeszcze nie słyszeliście, ale którzy na pewno zrobią na was duże wrażenie na scenie. Podobnie jak przed rokiem, na Great September zaprezentujemy wam wszystko, co najlepsze w polskiej muzyce.
Great September Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 14-16 września w klubach i miejscach kulturalnych w Łodzi. Cena biletu na trzy dni wynosi 179 złotych. Szczegóły na naszej stronie: www.greatseptember.pl.
Partner główny: Miasto Łódź
Mecenas: mBank, Mastercard
Sponsor: Czujesz Klimat? Rossmann
Partner strategiczny: Łódzkie Centrum Wydarzeń

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →