Go! On Stage Festival - eliminacje Poznań + koncert Blenders

Go! On Stage Festival – eliminacje Poznań + koncert Blenders | sold out

15 marca 2024, Piątek

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

*Go! On Stage – festiwal, który daje szansę młodym artystom*

Go! On Stage to nowe wydarzenie na mapie festiwalowej, które ma na celu promować nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To niepowtarzalna okazja dla młodych wykonawców, aby zaprezentować się na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej.

Festiwal składa się z pięciu koncertów eliminacyjnych w pięciu miastach. Na każdym z nich wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wybranych przez jury składające się z ludzi branży muzycznej. Każdy z nich będzie miał szansę na awans do wielkiego finału, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z Warner Music Polska.

Go! On Stage zawita 15 marca do Poznania. W Klubie 2progi od godziny 18:00 będziecie mogli usłyszeć nowe, wyjątkowe projekty, które zawalczą o miejsce w finale. Dodatkowo, prócz części konkursowej, wieczór uświetni koncert BLENDERS

Festiwal jest skierowany do wszystkich, którzy kochają muzykę i chcą się nią dzielić z innymi. Misją Go! On Stage jest odkrywanie i wspieranie młodych talentów, którzy w przyszłości mogą stać się gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Jeśli chcesz wziąć udział w festiwalu, wejdź na stronę oonstage.pli wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie zwlekaj, bo termin zgłoszeń upływa 4 marca 2024 r.

Go! On Stage Festival – eliminacje Poznań + koncert Blenders | sold out | 15 marca 2024, Piątek, 2progi

Biletomat.pl
83,80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →