Gloria in EXCELsis CEO!, czyli Klub Komediowy dla biznesu w Q4

Gloria in EXCELsis CEO!, czyli Klub Komediowy dla biznesu w Q4

6 grudnia 2022, Wtorek

Klub Komediowy

Nowowiejska 1, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Klub Komediowy i jego biznesowa odnoga Żart i Biznes zapraszają na wieczór komediowo-biznesowy, w którym zrobimy Q3 review w naszym wydaniu. Powracamy z kolejnym odcinkiem, gdzie komicy próbują coś mówić o biznesie. Spektakle improwizowane wymyślane na żywo na eventach, które garściami czerpią z openspace’owych mitów, freelancerskich wymówek i przetargowych fuck’upów. A że trwa czas śledzików, loterii bożonarodzeniowych i świątecznych premii, to będzie wyjątkowo… miło! Pokażemy, dlaczego trudne tematy z firmy najlepiej opowiadać przez spektakl komediowy oraz jak w niestandardowy sposób rozluźnić atmosferę w zespole.
Na wieczór będzie się składać seria improwizowanych gier i scen, z improwizowanymi piosenkami ze świata korporacji. Będziecie mogli nam podrzucać tytuły piosenek, m.in. „Krezus malusieńki”, „Przybieżeli Bentleyem udziałowcy” albo „All I want for Christmas is CEO”. Zagramy również sceny do zebranych wcześniej briefów z Waszych firm. Zobaczycie też sztukę prezentacji w zupełnie nowym wydaniu. Będziecie mogli również nam wysłać wcześniej Waszą prezentację z firmy na adres biznes@komediowy.pl, a my zaprezentujemy ją na żywo w zupełnie nowym i komediowym kontekście. Być może bohaterowie nasze spektaklu staną przed trudny wyborem: podatek czy opłatek
Jako Klub Komediowy trzymamy się dewizy, że zobaczymy się po tym wieczorze na Twojej firmówce! Bo na Święta trzeba mieć sianko!
Bilety: 40 zł
Bilety na spektakl można kupić:
– online
– stacjonarnie u kasjera/kasjerki
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU
1. Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.
2. Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:
– nie przebywał w krajach o zwiększonej zachorowalności na koronawirusa
– nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem
– nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem.
W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na spektakl i pozostanie w domu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →