Fun Lovin' Criminals

Fun Lovin’ Criminals

2 października 2024, Środa

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Klub Progresja zaprasza na jedyny w Polsce koncert Fun Lovin’ Criminals!

Fun Lovin’ Criminals to szalona i zaraźliwa mieszanka filmowego hip-hopu, rock’n’rolla, blues-jazzu oraz latynoskiego soulu! Zespół pojawił się na nowojorskiej scenie muzycznej w 1996 roku wraz z wydaniem pokrytego wielokrotną platyną, debiutanckiego albumu „Come Find Yourself”, który ukazał się w barwach legendarnej wytwórni EMI Records. Ich debiutancki singiel „Scooby Snacks”, wykorzystujący sample z klasycznych filmów Tarantino, takich jak “Wściekłe Psy” i “Pulp Fiction”, spędził aż 17 tygodni na liście Billboard, szybko osiągając status złotej płyty w USA.

Zespół stał się międzynarodowym fenomenem, gdy po błyskawicznej karierze w USA, zdobył nie mniejszą popularność również na Starym Kontynencie. Ich debiutancki album spędził niesamowite dwa lata na brytyjskiej liście przebojów! Ukoronowaniem tego okresu był jeden z największych koncertów w karierze zespołu na festiwalu Glastonbury ’99, a reszta – jak mówią – jest historią. Do tej pory Fun Lovin’ Criminals wydało 6 albumów studyjnych, 2 albumy z coverami, 1 potrójny album koncertowy i kilka singli oraz EP. Na chwilę obecną ich dyskografię zamykają 4 utwory wydane jako „The Capistrano Session” – kawałki są wypełnione jazzową energią i nieskrępowaną, wręcz młodzieńczą radością z grania!

Data: 02.10.2024
Miejsce: Progresja, Fort Wola 22

 

 

Fun Lovin’ Criminals | 2 października 2024, Środa, Progresja

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →