Forró Technika Solo (open) – online / Junior Arto

25 maja 2020, Poniedziałek

Online

, Online

Start: godz. 19:45

Podziel się:

Forró Technika Solo (open) – Junior Arto

Kochani! Nie ma co czekać na „lepsze czasy”. Działajmy już dziś.
Wiadomo – online nie jest tak fajnie, jak w osobistym Kontakcie, ale jak się nie ma, co się lubi…

SZCZEGÓŁY! (czyli ta najbardziej skomplikowana część, ale jak wiadomo: dla chcącego nic trudnego… Zatem wierzymy, że przy odrobinie dobrych chęci damy radę!).

Każda Osoba, która będzie chciała wziąć udział w zajęciach online, KAŻDORAZOWO (przed każdymi zajęciami!) proszona jest o wysłanie MAILA DO PROWADZĄCEGO na adres: josecarlosg@outlook.com z następującymi informacjami:
a) imię i nazwisko
b) czy korzysta się z karty Multi Sport, czy wchodzi na jednorazowe wejście (10 zł)
W mailu zwrotnym otrzymacie link do wydarzenia, który należy odpalić parę minut przed planowanymi zajęciami).

PŁATNOŚĆ
Są 2 możliwości uczestnictwa w zajęciach:

a) karta Multi Sport (posiadacze takowej, proszeni są o wygenerowanie JEDNORAZOWEGO KODU – możecie go pobrać zgodnie z instrukcją na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ (po wcześniejszym zalogowaniu na swoje konto). Wygenerowany na stronie kod Użytkownik prosimy przesłać prowadzącemu).

b) jednorazowe wejście: 10 zł ( w zależności od nauczyciela płatne hurtem w Kontakcie po skończonej kwarantannie / płatne na konto / lub przez specjalną aplikację – informację o tym w jaki sposób będzie wyglądało rozliczenie otrzymacie w mailu zwrotnym od nauczyciela). :)

* POSIADACZE KARNETÓW – Kochani, żeby nie komplikować i tak już skomplikowanej sprawy, karnety nie obowiązują na zajęcia online ale są PRZEDŁUŻONE!!! – będziecie je mogli wykorzystać po powrocie z kwarantanny).

Brzmi skomplikowanie ale wierzymy, że jak już przebrniemy przez pierwsze zajęcia online, to potem będzie już tylko z górki…
Cokolwiek by się nie działo warto spróbować!
Zatem DO DZIEŁA NAJMILSI! ♥
_____
FORRO ONLINE:

Uwaga! Startujemy w PONIEDZIAŁEK 30.03.
Dni i godziny pozostają takie, jak były do tej pory:

każdy poniedziałek, godz. 19:45 – 20:30
każdy piątek, godz. 19:15 – 20:30

Zajęcia mają charakter OPEN, więc każdy chętny, na dowolnym poziomie zaawansowania może się do nich przyłączyć! :)
~~~~~~
Zajęcia FORRO online oparte będą przede wszystkim na technice tego tańca. Pracować będziemy solo! (to akurat dobre wieści w dobie kwarantanny).
Jak wiadomo technikę zawsze warto podszlifować a teraz jest na to świetny moment. Zatem do dzieła Kochani! Szlifujmy nasze diamenciki, zachwyćmy naszych Forrowych Partnerów po powrocie z kwarantanny! A co! :)
~~~~~~
Forro
Narodziło się w północno-wschodniej Brazylii i było udanym mariażem afrykańskich i europejskich wpływów taneczno – muzycznych.
Charakteryzowało się dźwiękami akordeonu i zabumby (rodzaj brazylijskiego bębna), trójkąta i concertiny.
Ten prosty opart na dwóch podstawowych krokach taniec, wykonywany jest przez parę, która obejmując się nawzajem ściśle
poddaje te podstawowe kroki różnorakim wariacjom, obrotom, modyfikacjom. Wszystko po to, by nacieszyć serce i duszę. :)
Forro to wszakże taniec słońca! :)

———

Forró was born in the northeast of Brazil, from a mixture of African and European influences. Originally, it was characterized by the sound of the accordion, zabumba (a type of drum), triangle and the concertina, This simple two-step dance is danced by couples who hold each other closely and elaborate with turns and variations.

Prowadzący:
Junior Arto:
Junior Arto Developed his dance technique lifelong attending street carnival in Brazil, workshops Brazilian regional dances and brazilian dance masters living around world, for two years improved the technique of social dance in dance schools and dance workshops in Brazil. He was part of dance companies as social dancing instructor for companions at dances and parties. In Krakow shares all the joy and sensuality of Brazilian dance. His background pass through forró, samba, zouk, coco and ciranda. Tipically brazilian folk dances!Forró od podstaw / Forró gr. średniozaaw – Renia i Junior

– W RAZIE PYTAŃ, DZWOŃ: 502296944 (Ewa) :)


Zobacz także