FLAMINGO PARTY by Bavno & Art Bar pres.

FLAMINGO PARTY by Bavno & Art Bar pres.

25 maja 2024, Sobota

Przystań Nowa Fala

Bulwar Gen. George’a Smitha Pattona, Warszawa

Start: godz. 14:00

Podziel się:

Witaj na najbardziej ekscytującej przygodzie nad brzegami Wisły – Flamingo Party!! Nasza impreza na barce to niezapomniane doświadczenie, które rozpoczyna się w ciągu dnia i trwa aż do świtu. Przygotuj się na festiwalową oprawę pełną kolorów, muzyki i radości.

Już po południu, uczestnicy zaczynają zbierać się na pokładzie, ubrani w najbardziej kreatywne i efektowne stroje. Mile widziane są akcenty świetlne led i przebrania w stylu morskim, karnawałowym, a nawet futurystycznym – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Dla wszystkich, którzy poczują ten klimat przygotowujemy specjalne promo na barze!!

Gdy słońce powoli zachodzi, zaczynamy odczuwać pulsującą energię imprezy. Muzyka i magia kolorowych świateł wypełnia pokłady, a taneczne rytmy poprowadzą nas przez całą noc, aż do powitania wschodu słońca.

Ale to jeszcze nie wszystko! W trakcie trwania imprezy, odbywa się również wyjątkowe wydarzenie – parada statków “River Lights”. Wzdłuż brzegów Wisły pojawią się ozdobione łodzie i statki, które zachwycą wszystkich obecnych swoim świetlnym spektaklem. To prawdziwe widowisko dla oczu i duszy, które doda jeszcze więcej magii tej wyjątkowej nocy.

Impreza na Nowe Fali to nie tylko zabawa, to także okazja do spotkania nowych ludzi, doświadczenia namiastki festiwalowego lata i podziwiania piękna miasta o zmierzchu. Dołącz do nas i przeżyj noc pełną przygód, muzyki i świateł, która na długo pozostanie w Twojej pamięci!

LINE UP
A-Z
BLUEKEY
FRANCESCA
GIGI
GRASSHOPPER b2b FUNKEE
JERRY M
KAJ GARAGE
KRIZZY
MAZI
MI_OS
DECO
ART BAR
SOUND SYSTEM L-Acoustics

TIX:
FREE

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →