Fisz Emade Tworzywo - Symfonicznie | Szczecin

Fisz Emade Tworzywo – Symfonicznie | Szczecin

23 listopada 2024, Sobota

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Fisz Emade Tworzywo – Symfonicznie to projekt, jakiego na polskiej scenie muzycznej jeszcze nie było. To projekt przełomowy, w którym niesamowity potencjał jednego z najważniejszych twórców (Fisz) splecie się z potężnym brzmieniem orkiestry symfonicznej. Fisz – chodzi swoją drogą, uwielbia muzyczne eksperymenty, a Jego styl nie mieści się w jednym gatunku muzycznym, co udowodni i tym razem.

Znakomity Janek Stokłosa wraz z NFM Filharmonia Wrocławska i zespołem Fisz Emade Tworzywo opowiedzą nam na nowo historie muzyczne zespołu.

Co Was czeka? Wspaniałe, nieoczywiste aranżacje i odkrycie innej muzycznej przestrzeni.

To nie będą zwykłe koncerty, a unikalna interpretacja utworów, która ujawni nowe aspekty i głębsze warstwy znanych piosenek. Każdy widz przeniesie się w niezapomnianą atmosferę i w zupełnie nieodkryty i fascynujący wymiar muzyczny.

Do zobaczenia!

Fisz Emade Tworzywo – Symfonicznie | Szczecin | 23 listopada 2024, Sobota, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
200 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →