Fink | Warszawa

Fink | Warszawa

11 października 2024, Piątek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Fink powraca do Polski – 11 października 2024 brytyjski muzyk z zespołem zagra w stołecznym klubie Niebo! Koncert w Warszawie odbędzie się w ramach trasy promującej nowy album „Beauty In Your Wake”.

Fin Greenall znany jako Fink to wokalista, gitarzysta i producent, który ma nad Wisłą oddanych fanów. W Polsce wraz ze swą grupą gościł wielokrotnie, przed laty zagrał m.in. znakomity koncert na scenie radiowej Trójki. Zanim sięgnął po gitarę i poświęcił się pisaniu znakomitych piosenek, występował i tworzył jako producent oraz DJ. Przez lata związany z londyńską wytwórnią Ninja Tune, brytyjski muzyk nagrał tak znakomite albumy jak „Biscuits for Breakfast” (2006) „Perfect Darkness” (2011), „Hard Believer” (2014), które przyniosły mu światowe uznanie. Za brzmienie kolejnych, równie świetnych, krążków „Resurgam” (2017) i „Bloom Innocent” (2019) odpowiadał legendarny producent Flood (Depeche Mode, U2, Nick Cave).

Fin współpracował również z wieloma znanymi muzykami, w tym z Amy Winehouse, dla której napisał i nagrał jej pierwsze dema i utwory. Jako autor piosenek zdobył trzy BMI Awards za pracę z Johnem Legendem nad jego płytą „Evolver” i kompozycjami do ścieżki dźwiękowej filmu „12 Years A Slave”. Greenall gościnnie śpiewał również na płytach Bonobo czy Blu Mar Ten.

Jego nowy album, „Beauty In Your Wake”, nagrany jesienią w kościele w jego ukochanej Kornwalii, ukaże się w lipcu 2024 roku.

Fink | Warszawa | 11 października 2024, Piątek, NIEBO

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →