FESTIWAL NA BOGATOŚCI 30%: Bracia Figo Fagot & Cjalis & FIGO i Samogony I 12.11. I Poznań, B17

FESTIWAL NA BOGATOŚCI 30%: Bracia Figo Fagot & Cjalis & FIGO i Samogony I 12.11. I Poznań, B17

12 listopada 2022, Sobota

Klub Muzyczny B17

Bułgarska 17, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”, który 12 listopada 2022 tradycyjnie odbędzie się w Klubie B17 w Poznaniu.
Niekwestionowani królowie pastiszu, balangi i – co tu dużo mówić – żywe wzorce imprezowania, jak co roku wbijają do Poznania. Tym razem jednak z turbo imprezą. Pozazdrościli TVNowi i Polsatowi, będzie zatem i w Poznaniu nowy Festival. Przygotujcie się metalnie, zdrowotnie i finansowo. Dobrego będzie dużo więcej niż zwykle!!!!
Zespół Bracia Figo Fagot został założony we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo – Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).
Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany „Miliony internautów mogą się mylić”, ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory “Karolino (KOCHAM CIĘ)” oraz „Nie zaufam nigdy już”. Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube – „Wędkarza miłości”, „Pakistańskiego chłopca” czy „Ugi Boogie”. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów – Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego.
Cjalis to postać znana z serialu “Blok Ekipa”, za którą stoi Bartosz Walaszek – muzyk, filmowiec i współtwórca formacji Figo-Fagot. W tym wcieleniu artysta wykonuje utwory utrzymane w klimacie elektro punk. Ma na swoim koncie takie hity jak „Autodancing”, „Królowa Dzielni” czy „Ciuralla”. Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu „Blok Ekipa”. Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube. Przykładem może być m.in. teledysk do utworu „Autodancing” (2,9 mln wyświetleń), „Melanż u Dzikiego” (3,3 mln wyświetleń), „Królowa Dzielni” (5,2 mln wyświetleń) czy „Ciuralla” (8,7 mln wyświetleń).
Figo i Samogony to Piotr Połać z zespołem, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Z Samogonami współpracuje Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Formacja Figo i Samogony to spin-off wg pomysłu młodszego Brata, Fabiana „Figo” Barłosia, w którego postać wcielał się w zespole Bracia Figo Fagot Piotr Połać. Występ będzie romantyczną odsłoną szalonego disco-elektro, inspirowanego m. in. Papa Dance i nie tylko.
Bracia Figo Fagot + Cjalis + Figo i Samogony
“Festiwal na bogatości 30%”
12 listopada 2022, Klub B17
ul. Bułgarska 17, Poznań
start 19:00

****************************************************************************
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →