Exceptions 5 pres. Dan Buri (Get Physical / Obsolet / Berlin) /// D.Stetting / M.Wunsch / D.Korniak

Exceptions 5 pres. Dan Buri (Get Physical / Obsolet / Berlin) /// D.Stetting / M.Wunsch / D.Korniak

2 września 2023, Sobota

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Exceptions prezentuje:

Dan Buri
Get Physical / Obsolet / Akbal Music / Bar25
Berlin, Germany

Nie wiemy jak wy, ale my lubimy podróżować, czasem blisko jak choćby do Berlina a czasami daleko jak choćby do Bangkoku. I tu chciało by się właśnie powiedzieć że nasz następny zaproszony artysta to kwintesencja powiedzenia „z cyklu podróże małe i duże” – bo choć rezydujący w Berlinie to wychowany w Tajlandii, przesiąknięty egzotycznym i multikulturowym Bangkokiem Dj – Dan Buri.

Działając muzycznie od kilkunastu lat w znaczącym stopniu przyczynił się do rozwoju sceny Techno w Bangkoku, gdzie importując inspiracje i artystów z różnych stron świata a szczególnie z Berlina wzmacniał lokalną scenę. Jego niemieckie wychowanie odbija się echem w ponurych, ale melodyjnych pejzażach dźwiękowych, które gra, ale jego tajskie korzenie nadają mu bardziej beztroskie podejście „sabai sabai” do wszystkiego co robi. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy gra głębokie i melodyjne techno, czy organiczny house, jego spuścizna w mieście jest definiowana przez jego wysokooktanowe występy i niezrównaną umiejętność angażowania i łączenia się z tłumem. Znany z przesuwania granic w niebyt, Dan robił karierę, łącząc swoje liczne światy w płynnej i synkopowanej harmonii.

Momenty decydujące o karierze pochodzą z dzielenia scen z artystami takimi jak Sven Väth, Dubfire, Joris Voorn, M.A.N.D.Y, Booka Shade i Azari & III, a także grania w rozpoznawalnych klubach zarówno w Berlinie jak i Bangkoku, chociażby takich jak Katerblau, Tresor, Sisyphos, Time i Kyo. Ale niezależnie od tego, gdzie gra porusza parkiet, napędzany pasją i bezgraniczną energią. Dan to charakterstyczna persona, emanuje pozytywną energią, a ślad, jaki pozostawił na undergroundowej scenie muzycznej Bangkoku, jest zarówno wpływowy, jak i zaraźliwy. Warto dodać że Dan znalazł inspirację w nieustannych romansach Bangkoku po godzinach i wreszcie tchnął życie w swój własny projekt. Trafnie nazwany Neverest Records, Dan niestrudzenie dążył do stworzenia rodziny wśród azjatyckich DJ-ów i producentów oraz zbudowania dla regionu platformy do dzielenia się i łączenia, nie tylko w Azji, ale także ze światem – zawsze szerząc etos after party, na którym Neverest był zbudowany. Ostatnie lata to również wydawnictwa pojawiające się w legendarnej wytwórni Bar 25 Music Label, a nawet w bardzo cenionej wytwórni Shir Kahna – Exploited Ghetto. Zasłynął również wydaniami w Akbal Music, Bosom Records i KDB Records gdzie udowodnił, że jest artystą, którego warto obserwować.

I taką okazję będziemy mieli w pierwszą sobotę września. Z niecierpliwością czekamy na występy takich egzotycznych gości jak on, a całości wydarzenia dopełni lokalny skład na czele z dobrze znanymi, sprawdzonymi i prężnie działającymi artystami – którzy są notabene odpowiedzialni za całość imprezy jak i zaproszonych artystów – czyli Daniel Stetting, Maciej Wunsch oraz Dawid Korniak.

Czy można sobie wyobrazić lepsze zakończenie wakacji? Do zobaczenia!

lineup:

_____________

Dan Buri
(Get Physical / Obsolet / Akbal Music / Bar 25 Music – Berlin, Germany)

www.facebook.com/DanBuriArtistPage
soundcloud.com/dan-buri

______________

Daniel Stetting
(Sonda Rec / Nitodrum rec / Tanzbar – Szczecin)

soundcloud.com/danielstetting
www.facebook.com/danielstettingart

______________

Maciej Wunsch
(All The Beautiful Monsters Rec./ Sonda Rec – Szczecin)

soundcloud.com/maciejwunsch
www.facebook.com/MaciejWunschOfficial

______________

Dawid Korniak
(Elektroniczny Szczecin / Canalia – Szczecin)

soundcloud.com/dawidkorniak
www.facebook.com/ElektronicznySzczecin

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Exceptions 5 pres. Dan Buri (Get Physical / Obsolet / Berlin) /// D.Stetting / M.Wunsch / D.Korniak | 2 września 2023, Sobota, Hala Odra

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →