Ewa Kasprzyk – LIVE

23 marca 2023, Czwartek

F...ing Delicious Restauracja

Wojskowa 4, Poznań

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

,,Lubię iść w życiu na całość, ale zawsze mam jakiegoś asa ukrytego w rękawie”- kto ma taką maksymę życiową i co się pod nią kryje, dowiecie się już 23 marca 2023!!!! Gościem XVIII spotkania Kreatorów Wizerunku będzie Ewa Kasprzyk, wybitna aktorka teatralna i telewizyjna. Opowie o życiu na walizkach, występach na największych scenach teatralnych i wybitnych rolach u najlepszych polskich reżyserów a także zdradzi sekrety przyjaźni z Shakirą i życiu za miastem.

Czujecie już te emocje i motyle w brzuchu?!!

My już nie możemy się doczekać !

Zapach wiosny już czuć w powietrzu!

Zapraszamy 23 marca 2023
restauracja F…ing Delicious
ul.Wojskowa 4 City Park Poznań.
Drzwi otwieramy o 19.00
Początek spotkania 19.30

Magdalena & Ania

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Ewa Kasprzyk – LIVE | 23 marca 2023, Czwartek, F...ing Delicious Restauracja

Biletomat.pl
199 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →