Ewa Błaszczyk – recital Pozwól mi spróbować... | Poznań

Ewa Błaszczyk – recital Pozwól mi spróbować… | Poznań

16 marca 2024, Sobota

Aula Artis

Gen. Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Ewą Błaszczyk w ramach recitalu „Pozwól mi spróbować jeszcze raz”. Znakomita aktorka, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród i założycielka fundacji „Akogo?” zabierze nas w emocjonalną podróż przez świat piosenek napisanych przez najwybitniejszych polskich i światowych twórców.
W repertuarze Ewy Błaszczyk znalazły się utwory autorstwa m.in.: Agnieszki Osieckiej, Jacka Kleyffa, Stanisława Soyki, Doroty Czupkiewicz, ks. Jana Twardowskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Jana Wołka, Jacka Janczarskiego z muzyką Jerzego Satanowskiego, Zygmunta Koniecznego czy Włodzimierza Wysockiego. To nie tylko muzyczna podróż, ale także spotkanie z najważniejszymi myślami i emocjami, jakie te utwory niosą.
„Pozwól mi spróbować jeszcze raz” to nie tylko koncert – to zetknięcie z historią, emocjami i pięknem muzyki, które Ewa Błaszczyk doskonale interpretuje, nadając im osobisty wydźwięk. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć magii jej recitalu. Sprawdź, kiedy i gdzie wystąpi Ewa Błaszczyk, i zarezerwuj bilety online.
Skład zespołu:
instrumenty klawiszowe: Marcin Partyka
gitara i śpiew: Andrzej „e-moll” Kowalczyk
saksofony: Sebastian Feliciak
gitara i śpiew: Marianna Janczarska

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →