ENEMY INSIDE | WARSZAWA

16 marca 2025, Niedziela

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🔥Niemiecka grupa Enemy Inside wystąpi na dwóch koncertach w Polsce! Modern metalowcy zagrają 15 marca w krakowskim klubie Zaścianek oraz dzień później w warszawskiej Hydrozagadce.

Enemy Inside to zespół z niemieckiego Affaschenburga, który został założony w 2017 roku przez wokalistkę Nastaasję Giulię i gitarzystę Evana K. Grupa specjalizuje się w nowoczesnej odsłonie metalu, budowanej na ciężkich riffach, chwytliwych hookach, oraz elementach symfonicznego metalu i dark rocka. W 2018 roku zadebiutowali albumem “Phoenix”, a 3 lata później światło dziennie ujrzał ich drugi krążek “Seven”. Formacja występowała na dużych europejskich festiwalach (Wacken Open Air, Dynamo, Full Metal Cruise, Winter Master of Rock, Metaldays, Nuumirock), supportowała również takie zespoły jak Lordi, Clawfinger czy legendarną niemiecką wokalistkę Doro Pesch.

Enemy Inside intensywnie pracują nad nowym materiałem, z którym w przyszłym roku wyruszą w europejską trasę, na której nie ominą naszego kraju. Niemcy wystąpią 15 marca w krakowskim Zaścianku oraz dzień później w warszawskiej Hydrozagadce.

ENEMY INSIDE

📅15.03.2025
📍Kraków, Zaścianek

📅16.03.2025
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ENEMY INSIDE (Niemcy) – modern metal
🌐 www.facebook.com/WeAreEnemyInside
🌐www.instagram.com/weareenemyinside

ENEMY INSIDE | WARSZAWA | 16 marca 2025, Niedziela, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →