Einstürzende Neubauten | Warszawa

Einstürzende Neubauten | Warszawa

21 października 2024, Poniedziałek

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Drzwi: 18:00

Einstürzende Neubauten zapowiadają nowy album. Europejska trasa koncertowa od jesieni 2024 RAMPEN (apm: alien pop music)

Poszukują nowych form – podążając za nieodkrytymi dźwiękami i niewypowiedzianymi słowami. Od momentu założenia zespołu 1 kwietnia 1980 r. Einstürzende Neubauten wciąż przesuwają granice, a najnowszy materiał będzie tego dowodem. Te eksperymentalne badania terenowe, trwające ponad cztery dekady, wkraczają teraz w kolejny etap. W 44. roku istnienia zespół powraca do swoich korzeni, jednocześnie definiując się na nowo. To zmiana wizerunku, dla której berliński kwintet plus jeden stworzył w 2024 roku własny gatunek: apm – alien popmusic.

Ciągła ewolucja – tak najlepiej można podsumować dorobek Einstürzende Neubauten. Proces muzycznych zmian, który rozpoczął się wraz z debiutanckim albumem Kollaps w 1981 roku, a teraz objawia się wraz z wydaniem albumu Rampen – apm: alien pop music w kwietniu 24 roku, na którym Blixa Bargeld,N. U. Unruh, Alexander Hacke, Jochen Arbeit, Rudolph Moser i Felix Gebhard zaprezentują się ze swojej najbardziej nieprzewidywalnej i niekonwencjonalnej strony. Od połowy lat 80-tych Einstürzende Neubauten eksperymentowali na scenie z tym, co nazywają “rampami”: publicznymi improwizacjami z otwartym rozwojem i rezultatami; wyrzutniami do wciąż niezbadanych, które zespół wykonał w 2022 roku podczas bisu podczas ostatniej trasy Alles in Allem, a nagrania te posłużyły za podstawę nowego albumu.

 

Dzieci do 6 roku życia nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu.

Każdy uczestnik koncertu, bez względna na wiek, musi posiadać ważny bilet wstępu.

Einstürzende Neubauten | Warszawa | 21 października 2024, Poniedziałek, Klub Stodoła

Biletomat.pl
163 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →