Ecstatic Vision (USA), Atom Juice | 03.06 | Warszawa, Hydrozagadka

3 czerwca 2023, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

PIRANHA MUSIC & SWAMP BOOKING PREZENTUJĄ:
Koncert w ramach europejskiej trasy fantastycznego kwartetu z USA – Ecstatic Vision! Zespół znany z pełnych energii i nieprzewidywalnych show powróci do Polski po WSPANIAŁYM występie na zeszłorocznym Red Smoke Festival! Towarzyszyć im będzie warszawski, świetnie zapowiadający się młody zespół Atom Juice, a wszystko to 3 czerwca w klubie Hydrozagadka. Save the date!
__________________________
SZCZEGÓŁY:
Data: 3 czerwca 2023, godz. 19:00
Miejsce: klub Hydrozagadka – ul. 11 listopada 22, Warszawa
W DNIU KONCERTU – 70 PLN
__________________________
▶ ECSTATIC VISION (heavy psych rock, proto-punk, stoner, rock&roll / USA)
www.instagram.com/ecstaticvision
www.facebook.com/ecstaticvision/
Totalnie swobodna psychodeliczna podróż przez bezdroża, pełne furii fuzz’owe riffy, brzmienie inspirowane tym, co najlepsze w latach 70 oraz odrobina world music – tak zdefiniować można twórczość amerykańskiego kwartetu. Nie ważne czy wolisz Hawkwind, Monster Magnet, MC5 czy Kyuss – na pełnych energii koncertach Ecstatic Vision znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej. W 2022 roku nakładem Heavy Psych Sounds ukazał się ich ostatni studyjny album “Elusive Mojo”, będący najbardziej surowym, naszpicowanym rock&rollem materiałem w historii grupy. “Elusive Mojo” zostało nagrane na 2’calowej taśmie analogowej u Joe Boldizara (Sonic Praise) z udziałem Boba Pantella (Monster Magnet), to wszystko zmasterował ich stary druch od piwka – Tim Green (Melvins). Wiosną tego roku natomiast światło dziennie ujrzy koncertówka “Live at Duna Jam”, z zapisem fenomenalnego koncertu, jaki zespół dał na wybrzeżach włoskiej Sardinii podczas swojej zeszłorocznej trasy koncertowej. Równie fenomenalny koncert miał miejsce na zeszłorocznej edycji Red Smoke Festival i to właśnie on skłonił nas do zaproszenia zespołu ponownie do Polski.
▶ ATOM JUICE (psychedelic rock / Warszawa)
www.facebook.com/atomjuicePL
Ekipa z Warszawy, składająca się z członków takich zespołów jak np. Weedpecker, Clockmaid czy Makiwara. Soniczne pejzaże w neo-psychodelicznym sznycie. Aktualnie pracują nad debiutanckim albumem. Mimo krótkiego stażu mają na koncie m.in. występ na Red Smoke Festival, chociaż w rodzinnym mieście będzie to ich pierwszy (!) koncert.
__________________________
Zaprasza Piranha Music.
www.facebook.com/piranhamusicpl/
www.instagram.com/piranha.music/
www.youtube.com/c/PiranhaMusic
linktr.ee/PiranhaMusic

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →