Dungeon Beats 020 feat. Subtle Radio, Deep Tempo

Dungeon Beats 020 feat. Subtle Radio, Deep Tempo

22 marca 2024, Piątek

Dom Technika

Wieniawskiego 5/9, Poznań

Start: godz. 22:00

Podziel się:

9 lat temu, w pierwszy dzień wiosny postanowiliśmy zorganizować pierwszą imprezę z cyklu Dungeon Beats. Przez te 9 lat zdążyliśmy poznać dziesiątki wspaniałych artystów z całego świata, zorganizować jeszcze więcej imprez, założyć wydawnictwo, agencję bookingową i mieć plany na kolejne lata. Przez cały poprzedni rok wstrzymaliśmy się od organizacji eventów, żeby skupić się na innych projektach. W założeniu przerwa miała trwać dokładnie rok i niniejszym powracamy z kolejną, 20-tą już edycją Dungeon Beats. Zapraszamy na celebrację naszych 9 urodzin, w gronie wspaniałych ludzi i w nowym miejscu, jakim jest Dom Technika.

Zaprosiliśmy specjalnych gości – dwie ekipy z UK, które bardzo mocno odznaczają się w promowaniu kultury basowej w ostatnich latach. Mowa tu o Subtle Radio – doskonale znaną Wam stację, na której oprócz naszej audycji/podcastu możemy usłyszeć takie postacie jak J:Kenzo, Slimzee, Youngsta i dziesiątki innych. Ekipę Subtle Radio będą reprezentować Buer, Dred i Kryo.

Do tego gościć będziemy duet, który nie raz przewinął się na Waszych wall’ach w social media. Chodzi oczywiście o Deep Tempo, którzy kilka lat temu wystartowali ze swoim podcastem recenzującym najnowsze wydania na scenie 140 bpm, pomagając dziesiątkom artystów w promowaniu swoich utworów. Cuttah oraz Roving Dread wystąpią po raz pierwszy w Polsce.

Scenę główną wspierać będą reprezentanci z Warszawy – Isha, Subrose i Vee’s, jak również organizator tego całego zamieszania i CEO projektu Dungeon Beats – Hitman.
A to wszystko nakręcać będzie ❤️ MC Toast! ❤️

Dodatkowo odpalamy scenę barową, gdzie usłyszycie świeżą i różnorodną selekcję tego, co dzieje się dzisiaj w innych zakątkach muzyki elektronicznej za sprawą – hermeneia, Kolacja, Grażyna Biedroń, Istota.

Do zobaczenia!

Dungeon Beats 020 feat. Subtle Radio, Deep Tempo | 22 marca 2024, Piątek, Dom Technika

Biletomat.pl
33,60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →