DrumObsession #87 with Dillinja (94-99 set!) / Dungeon Beats -1

18 stycznia 2020, Sobota

Projekt LAB

Grochowe Łąki 5, Poznań

Start: godz. 23:00

Podziel się:

„Postanowienia noworoczne nie są warte funta kłaków, jeśli nie idzie za nimi działanie” (CoelhoObsession)

Postanowiliśmy wcielić nasze ogromne marzenia w czyn dzięki czemu po raz pierwszy w Poznaniu zagra sam Dillinja! Legendarnego artysty z UK nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, bo muzyka wydana w Metalheadz, V RECORDINGS czy jego własnym Valve Recordings mówi sama za siebie. Ten człowiek zainspirował całe pokolenia producentów. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdyby nie było plot twista: Dillinja zawęzi dla nas swoją selekcję do złotych lat 1994-1999 (takiego seta jeszcze w Polsce nie grał i w ogóle rzadko robi takie sety!)

Stęskniliśmy się też za LABowym Mordorem i w styczniu otworzą go nasi przyjaciele z Dungeon Beats, którzy zaprosili swojego własnego headlinera – Vatrę z kultowego FatKidOnFire! Sami zaś zagrają pełnym poznańskim składem, a u ich boku Ashwagundub, którzy wesprą cały takeover swoim masywnym soundsystemem!

Stara szkoła i nowa szkoła ramię w ramię utopią Was w niskich częstotliwościach i połamanych breakach perkusyjnych. Przypominamy o tym, że warto zaopatrzyć się w dobre stopery, żeby móc się cieszyć muzyką całą noc i zadbać o swój słuch!

Do zobaczenia 18 stycznia <3

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także