Dreamstate Europe 2024 - OFFICIAL PRE-PARTY

Dreamstate Europe 2024 – OFFICIAL PRE-PARTY

8 marca 2024, Piątek

Praga Centrum

Szwedzka 2/4, Warszawa

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Zapraszamy na oficjalne pre-party Dreamstate Europe 2024, które odbędzie się 8 marca w Pradze Centrum w Warszawie! Specjalnie na tę okazję zaprosiliśmy totalne legendy gatunku: John 00 Fleming (3H set) oraz Darren Porter (1.5H set). Jako support wystąpią Matt Bukovski, Rafuss oraz Robbie Seed.
Premierowo zawitamy z oficjalnym pre-party Dreamstate do Warszawy i będzie to pierwsze, trance’owe wydarzenie w Pradze Centrum, która tego dnia będzie w pełni dostosowana na audiowizualne show, które dopełni całości. Zapraszamy wszystkich fanów muzyki trance, którzy chcą przeżyć wspaniałe chwile przy tej muzyce, jednocześnie przygotowując się do głównego wydarzenia w kwietniu.
→ DATA: 08.03.2024
→ MIEJSCE: Praga Centrum, Szwedzka 2/4, Warszawa
→ DOORS: 22:00
→ END: 06:00

→ Line-up:
John 00 Fleming (3H SET)
Darren Porter (1.5H SET)|
Matt Bukovski
Rafuss
Robbie Seed
Organizator: TME Events, Praga Centrum
Wydarzenie: +18
_____________
Dreamstate narodził się w USA z inicjatywy Insomniac – największej na świecie agencji, związanej z muzyką elektroniczną, odpowiedzialnej między innymi za Electric Daisy Carnival (EDC), Escape Halloween czy Beyond Wonderland. Projekt szybko stał się fenomenem na skalę światową. Jako agencja TME, w 2019 roku podjęliśmy rozmowy, dzięki którym udało się sprowadzić tę wyjątkową markę do Polski. Dreamstate Europe zadebiutował 27 kwietnia 2019 roku w pięknej, nowoczesnej Arenie Gliwice. Kolejne dwie edycje to kolejne sukcesy, a przed nami czwarta odsłona, która będzie miała miejsce już 6 kwietnia!
Szczegóły oraz informacje dotyczące Dreamstate Europe 2024 znajdziecie tutaj: www.dreamstateeurope.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →