Dorota „Sowa” Kuziela | Szczecińskie Wierszogranie

Dorota „Sowa” Kuziela | Szczecińskie Wierszogranie [ODWOŁANY]

26 lutego 2024, Poniedziałek

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

Serdecznie zapraszamy na koncert piosenki podróżniczej w wykonaniu Doroty Kuzieli.

Dorota Kuziela to niezależna polska songwriterka, kompozytorka, wokalistka, mulit-instrumentalistka i producentka muzyczna.

Podczas występu przeprowadzi nas przez meandry swoich muzycznych podróży zarówno tych ziemskich: od Chile, przez Pacyfik po Himalaje, jak i tych wewnętrznych przemyśleń o Świecie. Możliwe, że nawet zabierze nas ze sobą w Kosmos.

Użyje do tego swoich muzycznych super mocy – najwyższego kunsztu pisania piosenek, klimatycznej gry na skrzypcach, nieziemskiego wokalu i czerwonego loopera magicznego.

Dorota została nagrodzona na ponad 20-tu konkursach piosenki autorskiej. Legenda głosi, że brała udział w IV edycji Voice od Poland zaczynając w drużynie wróżki Maryi Sadowskiej, kończąc u druida Marka Piekarczyka.

W 2019 roku ukazał się jej debiutancki album Nigdy Nic Nie Wiadomo a w roku 2022 pierwszy anglojęzyczny singiel „She took it away”.

Miejsce: Sala Kominkowa

Dorota „Sowa” Kuziela | Szczecińskie Wierszogranie [ODWOŁANY] | 26 lutego 2024, Poniedziałek, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →